Nietypowy problem z padem PS3

Konsole, urządzenia, sprzęt
  • Sponsorzy

Nietypowy problem z padem PS3

Postprzez Kondzior » 16.12.2022, 15:35

Witam wszystkich, mam problem z padem sprawa wygląda tak, kiedy próbuję go włączyć przyciskiem PS pad się nie włącza, podłączyłem go pod kabel pad włącza się ale migają wszystkie diody, nie reaguje na przycisk PS, wciskam szpilką ten przycisk pod spodem pad się wyłącza i włącza po sekundzie sam, wszystkie diody dalej migają. Mam drugiego sprawnego pada z którego wyciągłem baterię włożyłem do zepsutego i dalej bez zmian wszystkie diody migają, z zepsutego pada baterię dałem do sprawnego i bateria jest ok. Podłożyłem papierek pod tą gąbkę która dociska taśmę do płytki i wyczyściłem styki ponieważ myślałem że tam tkwi problem ale dalej bez zmian. Prosiłbym o jakąkolwiek pomoc, gram ponad 20 lat i nigdy nie spotkałem się z takim problem choć widziałem różne, z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Kondzior
Member
Member
 
Posty: 10
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 15.10.2020, 11:37
PSN ID: Kondzior_84

Sponsorzy

Re: Nietypowy problem z padem PS3

Postprzez adrian2351 » 05.07.2023, 23:48

ścieżki na tasiemce nie są uszkodzone? miałem kiedyś pada który podobnie wariował, po rozkręceniu okazało sie że ścieżki są poprzerywane.
adrian2351
Newbie
 
Posty: 8
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 17.12.2011, 14:52
Firmware: CFW3.55 Kmeaw



  • Sponsorzy

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

© 2010-2024