Nie dzialaja savy i zapis w GTA V

Tylko i wyłącznie o grach
Regulamin działu
Wszelkie problemy z grami czy fix'ami na CFW zamieszczamy w dziale BACKUP!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Nie dzialaja savy i zapis w GTA V

Postprzez Yellow » 28.05.2019, 12:12

Mam problem z gra GTA V a konkretnie to nie odpalalem gry z rok, troche sie zmienilo na konsoli, dzisiaj ja odpalam i na powitanie mam blad :Ostatnia wersja zapisu jest uszkodzona i nie mozna jej zaladowac. Laduje nowa gre i zanim dojdzie do konca ladowania wywala blad ps3: podczas zapisu wystapil blad (80029208) .W grze cala lista savow widnieje jako uszkodzone pliki. A co najgorsze jak wyjde do xmb i wejde w savy gier ps3 to pliki gta5 sa widoczne i czytelne (zadne corrupted data). Zrobilem z recovery menu przebudowanie bazy danych ale nic to nie dalo. Pomocy, da sie jakims programem odzyskac pliki savow? PS3 ma cfw rebug cex 4.81.
Yellow
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 99
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Dołączył(a): 19.10.2013, 08:39

Sponsorzy

Re: Nie dzialaja savy i zapis w GTA V

Postprzez Lotus377 » 28.05.2019, 14:13

Miałem to samo.To chyba taka przypadłość tej gry,że zapis może ulec uszkodzeniu.Chyba nic nie da się z tym zrobić i jedyne co to na przyszłość robić trzeba sobie kopie stanu gry od czasu do czasu by jak zapis uległ uszkodzeniu nie trzeba było zaczynać wszystkiego od nowa.
Avatar użytkownika
Lotus377
Team
Team
 
Posty: 370
Lokalizacja: Z daleka
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy
Dołączył(a): 18.01.2016, 23:56
Firmware: Rebug 4.86
PSN ID: Dualram377

Re: Nie dzialaja savy i zapis w GTA V

Postprzez Yellow » 28.05.2019, 15:14

Oj nie poddam sie latwo, za duzo gralem w ta gre by stracic savy. Odnosnie ze duzo sie dzialo to np takie cos nie-dziala-multi-man-brak-cfw-t11270.html i tu moze byc pies pogrzebany jesli teraz wywala blad zapisu 80029208 znaczyc moze ze jest cos nie tak z ofw/cfw?
Lotus, a jak ty sobie poradziles, czy bylo to tez po aktualizacji cfw? jesli tak to z ktorego na ktore?
Yellow
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 99
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Dołączył(a): 19.10.2013, 08:39

Re: Nie dzialaja savy i zapis w GTA V

Postprzez Lotus377 » 29.05.2019, 18:59

Ja nie znalazłem na to metody.Jak mi rozwaliło zapis to już później robiłem jego kopie.No i jak się okazało słusznie,bo jeszcze raz taka sytuacja miała potem miejsce.Jak przeszedłem grę w trybie dla jednego gracza to odinstalowałem ją i już obecnie w nią nie gram.Poza tym soft czy multiman nie ma tu nic do rzeczy.Ja przechodziłem grę pare lat temu jak soft chyba był w wersji 4.70 czy 4.75 i całkiem inny też multiman.Poza tym nie miałem takiego problemu z innymi grami,więc jedyne co to błąd gry.Musisz się niestety chyba pogodzić z utratą stanów gry i zacząć od nowa.
Avatar użytkownika
Lotus377
Team
Team
 
Posty: 370
Lokalizacja: Z daleka
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy
Dołączył(a): 18.01.2016, 23:56
Firmware: Rebug 4.86
PSN ID: Dualram377

Re: Nie dzialaja savy i zapis w GTA V

Postprzez Yellow » 01.06.2019, 14:04

Nie poddam sie tak latwo, poszukalem glebiej i znalazlem https://www.se7ensins.com/forums/thread ... e.1111280/ nie wynika z niego jak naprawic savy ale cos da sie wywnioskowac. Patrzac na date 1 posta mozna zobaczyc jak stary jest problem i juz jak stare cfw (bo samo cfw podejrzewam) mialo problemy z savami gta po aktualizacji i nikt tego w kolejnych nie naprawil ! :dash: :dash:
W zwiazku z tym czy jest jakis programik ktory pokaze jakie cfw mialem zainstalowane przed aktualizacja oraz jakie ofw?
Mysle czy by nie cofnac ofw (mam teraz 4.81) na 3 55 i wgrac stare cfw tylko czy to w ogole mozliwe?
Yellow
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 99
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Dołączył(a): 19.10.2013, 08:39

Re: Nie dzialaja savy i zapis w GTA V

Postprzez Legrys » 04.06.2019, 16:04

Jak masz QA flag ON to możesz skakać pomiędzy CFW, po co 3.55.
CFW SPY 4.84 COBRA 8.01
Discord: Michal_burnout#5434
Avatar użytkownika
Legrys
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 190
Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Dołączył(a): 22.02.2017, 15:25

Re: Nie dzialaja savy i zapis w GTA V

Postprzez Yellow » 05.06.2019, 17:05

wszedlem w rebug tools w xmb i tam w sekcji Utilities znalazlem "Toogle QA Flag" , ustawilem na Enabled. Ale aby obnizyc cfw musze wiedziec jakie mialem wczesniej. A nie pamietam, czy jest jakis programik aby pokazal historie instalowanego cfw(a dobrze by bylo aby tez ofw)?
Ofw chce zrobic downgrada bo od tego zaczely sie problemy: nie-dziala-multi-man-brak-cfw-t11270.html
Yellow
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 99
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Dołączył(a): 19.10.2013, 08:39

Re: Nie dzialaja savy i zapis w GTA V

Postprzez Legrys » 06.06.2019, 02:42

Słyszałem już nie raz temat z save się przewija. Raczej nikt ich nie naprawił, są uszkodzone nieodwracalnie na 99%, szukałem odpowiedzi dlaczego i nic. Jedyne co koledzy mi podpowiedzieli to, że może być wina dysku- przeskanuj go pod PC- przynajmniej jeden element wykluczysz. Lub po prostu pech, coś nie pykło i save udał się do krainy wiecznych łowów. Na PS4 też się to zdarza, robić kopie trzeba i będzie ok. Z CFW ja bym nie kombinował ale zrobisz jak uważasz. Nie znam i nie słyszałem o programie który pokazuje historie instalacji CFW/OFW Jedynie jest możliwość sprawdzenia OFW z jakim wyszła konsola(MinVerChk).
CFW SPY 4.84 COBRA 8.01
Discord: Michal_burnout#5434
Avatar użytkownika
Legrys
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 190
Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Dołączył(a): 22.02.2017, 15:25

Re: Nie dzialaja savy i zapis w GTA V

Postprzez Lotus377 » 06.06.2019, 10:06

Zmiana Custom Firmware nic nie da.Problem występował kilka lat temu na starych softach i występuje on tak samo i dziś na najnowszych.Również usterka dysku jest wymyśloną bzdurą.Dysk wymieniałem w swojej konsoli na nowy i co do jego całkowitej sprawności mam absolutną pewność.Problem najpewniej leży w samej grze która wykrzacza zapisy i nic się z tym nie zrobi.Podobny problem jeśli dobrze pamiętam był też chyba w Red Dead Redemption więc winny jest sam Rockstar i my nic w tym temacie sami nie zrobimy.
Avatar użytkownika
Lotus377
Team
Team
 
Posty: 370
Lokalizacja: Z daleka
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy
Dołączył(a): 18.01.2016, 23:56
Firmware: Rebug 4.86
PSN ID: Dualram377

Re: Nie dzialaja savy i zapis w GTA V

Postprzez Yellow » 11.06.2019, 21:53

co dziwne mi savy z rdr wczytuja sie poprawnie, gta4 tak samo. Ale czy dobrze zzrozumialem ze jesli problem nie w cfw to ludzie na niespiraconych ps3 tez mieli ten problem po aktualizacji ofw z jakiejs wersji na nowsza? To by byla paranoja.
Yellow
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 99
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Dołączył(a): 19.10.2013, 08:39



  • Sponsorzy

Powrót do Gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

© 2010-2024