nC+ uderza poniżej pasa! Anty nc+

O wszystkim i o niczym
  • Sponsorzy

nC+ uderza poniżej pasa! Anty nc+

Postprzez HABIBI » 30.03.2013, 21:39

Mam dla was ciekawą informację, otóż doszło do połączenia dwóch platform tv satelitarnej "n" oraz "C+".Od 1 kwietnia rusza cała akcja "promocyjna" .Miejcie , to na uwadze, chodzi o pieniądze ! Wasze (rodziców) pieniądze, zapraszam do zapoznania się z tematem na Facebook, tam sporo się dzieje w tej sprawie ( czas płynie, a na wypowiedzenie 14 dni )
Tak w skrócie o co chodzi...
Listy z informacją o zmianie są wysyłane listem zwykłym, a nie poleconym, co oznacza, że takie pismo może w ogóle do abonenta nie dojść. Brak odpowiedzi na nie w wyznaczonym terminie oznacza, że abonent przyjmuje warunki umowy. Jeśli jednak chcemy zrezygnować z NC+, powinniśmy na nie odpowiedzieć i postępować zgodnie ze wskazówkami. Jeśli nie dostaliśmy pisma, pozostaje infolinia.



Jeśli jednak nie zrezygnujemy z NC+ w wyznaczonym terminie, wówczas będziemy mogli to zrobić dopiero za 18 miesięcy. Jest jeszcze jeden problem, jeśli ktoś zgodzi się na zmiany (nawet nieświadomie), to nie będzie mógł zmienić swojej decyzji - ustawowe 10 dni na rezygnację nie będzie w tym przypadku brane pod uwagę.

Jak przejść na niższy pakiet NC+?

Jednym z największych problemów, z jakim spotykają się abonenci, jest brak możliwości przejścia na niższy abonament. Można jedynie zdecydować się na droższy pakiet.

Jest jednak wyjście z tej sytuacji. Jeśli nie przyjęliśmy jeszcze nowych warunków NC+, możemy z nich zrezygnować i nawiązać nową umowę na wybranych przez siebie warunkach.


https://www.facebook.com/antyncplus
http://www.twojlimit.pl/user/114131
^^ ^^
Prosty i wygodny dostęp do kont premium -zapraszam :)



PS4PRO :
Oprogramowanie systemowe
: OFW : 5.50 Boost Mode
CUH-7016B
+ OLEDLG65C7V
Avatar użytkownika
HABIBI
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1543
Lokalizacja: Za miedzą
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 382 razy
Dołączył(a): 11.12.2011, 00:06
Firmware: PS4PRO OFW 5.03

Sponsorzy

Re: nC+ uderza poniżej pasa!

Postprzez bartek04 » 30.03.2013, 22:04

tak się zastanawiam co się z tą tv święci, bo mam dwie umowy i tylko dwa listy przyszły, które gdzieś leżą, czyli muszę się przyjrzeć uważnie sprawie
profil psn barteks04
bartek04
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 72
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Dołączył(a): 11.11.2012, 12:37
Firmware: 4.41

Re: nC+ uderza poniżej pasa!

Postprzez MKX » 02.04.2013, 01:41

Our own future.
Avatar użytkownika
MKX
Administrator
Administrator
 
Posty: 1173
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 234 razy
Dołączył(a): 20.10.2010, 12:01
Firmware: OFW

Re: nC+ uderza poniżej pasa!

Postprzez HABIBI » 02.04.2013, 17:05

Dziś wybrałem się z zamiarem wypowiedzenia umowy w N-ce.Zaznaczam, że w Słupsku są dwa punkty w których do tej pory można było złożyć takie pismo ( nie wysyłając listu poleconego do głównej siedziby ITI Kraków ).Reszta punktów jakie są w mieście, to nic znaczące boxy do zawierania umowy i przedstawienia ofert ( dziwi mnie, to że można podpisać , a wypowiedzieć już nie ) :razz:

A teraz przejdę do sedna sprawy...Poszedłem do salonu gdzie do tej pory rozwiązywałem umowę i podpisywałem nową ( to najlepsza metoda która była dla stałych "lojalnych" abonentów :D ) Jakież było moje zdziwienie..."Salon ITI telewizja N , został przeniesiony do salonu C+... cyt:" proszę udać się do autoryzowanego punktu 50 metrów po drugiej stronie ulicy Piekiełko" %-)
Oczywiście pokonałem tą odległość ( już lekko wpieniony :D ) stojąc przy drzwiach od "salonu" nie zdziwiłem się widząc sporą kolejkę , jak za czasów PRL-u. :D
Wiedząc, że trochą się nastoje (dwie panie przyjmowały ) Pytam się ludzi (głośno) Wszyscy z wypowiedzeniem umowy ?
-TAK :E
Mówię (głośno)...Dlaczego zamknęli ten punkt obsługi od N-ki akurat teraz, jak zmienia się regulamin ! To celowe zagranie ( oczywiście, poruszenie i dyskusja..."kolejka" :D ) Odchodząc dodałem ...DZIADOSTWO ! :-x

Nie miałem czasu, by podjechać do kolejnego punktu obsługi ( kolejny jest w Centrum handlowym "Jantar" na drugim końcu miasta :razz: ) jutro ostatecznie rozstanę się z NC+ 8)
http://www.twojlimit.pl/user/114131
^^ ^^
Prosty i wygodny dostęp do kont premium -zapraszam :)



PS4PRO :
Oprogramowanie systemowe
: OFW : 5.50 Boost Mode
CUH-7016B
+ OLEDLG65C7V
Avatar użytkownika
HABIBI
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1543
Lokalizacja: Za miedzą
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 382 razy
Dołączył(a): 11.12.2011, 00:06
Firmware: PS4PRO OFW 5.03

Re: nC+ uderza poniżej pasa!

Postprzez bartek04 » 02.04.2013, 17:17

ja mam dwie umowy na siebie z pakietami hbo
cena około 79 zł
na pytanie ile muszę płacić za obecny pakiet otrzymałem odpowiedź 119 zł bez kanałów n premium i jakiś innych
to podziękowałem i powiedziałem, że o klienta nie potrafią zadbać z dwoma umowami, a konkurencja daje mi większy pakiet za 95 zł miesięcznie. reakcja- oburzenie......
masz wzór pisma wypowiedzenia?
profil psn barteks04
bartek04
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 72
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Dołączył(a): 11.11.2012, 12:37
Firmware: 4.41

Re: nC+ uderza poniżej pasa!

Postprzez HABIBI » 02.04.2013, 17:24

http://www.twojlimit.pl/user/114131
^^ ^^
Prosty i wygodny dostęp do kont premium -zapraszam :)



PS4PRO :
Oprogramowanie systemowe
: OFW : 5.50 Boost Mode
CUH-7016B
+ OLEDLG65C7V
Avatar użytkownika
HABIBI
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1543
Lokalizacja: Za miedzą
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 382 razy
Dołączył(a): 11.12.2011, 00:06
Firmware: PS4PRO OFW 5.03

Re: nC+ uderza poniżej pasa!

Postprzez kostek136 » 02.04.2013, 17:47

Właśnie chciałem zadzwonić na infolinie, usłyszałem że wszyscy konsultanci są zajęci proszę zadzwonić później :>
Jeśli mama ma podpisaną umowę na pełny pakiet c+ w dobrej cenie to znaczy że czeka ją podwyżka bez jej zgody?
Avatar użytkownika
kostek136
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 145
Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Dołączył(a): 17.09.2012, 17:53
Firmware: ROGERO 4.40 v 1.03

Re: nC+ uderza poniżej pasa!

Postprzez HABIBI » 02.04.2013, 18:11

kostek136 napisał(a):Właśnie chciałem zadzwonić na infolinie, usłyszałem że wszyscy konsultanci są zajęci proszę zadzwonić później :>
Jeśli mama ma podpisaną umowę na pełny pakiet c+ w dobrej cenie to znaczy że czeka ją podwyżka bez jej zgody?

Dokładnie tak jak myślisz.Czyli mniej za więcej i z umową na kolejne 18mieś...
http://media2.pl/media/101621-UOKiK-wszczyna-postepowanie-przeciwko-ncplus.-Bedzie-kara.html#utm_source=news&utm_medium=link&utm_campaign=popularne
http://www.twojlimit.pl/user/114131
^^ ^^
Prosty i wygodny dostęp do kont premium -zapraszam :)



PS4PRO :
Oprogramowanie systemowe
: OFW : 5.50 Boost Mode
CUH-7016B
+ OLEDLG65C7V
Avatar użytkownika
HABIBI
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1543
Lokalizacja: Za miedzą
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 382 razy
Dołączył(a): 11.12.2011, 00:06
Firmware: PS4PRO OFW 5.03

Re: nC+ uderza poniżej pasa!

Postprzez MKX » 02.04.2013, 18:19

Nie masz co dzwonić bo na infolinii stracisz czas i pieniądze. Ludzie czekają od 30minut do 5 godzin na połączenie. Konsultant nie będzie Ci w stanie pomóc bo mają odgórnie narzucone ograniczenia na system przez adminów ITI (Informacje od byłego pracownika C+). Wyobraźcie sobie jakie nerwy ze stali musi mieć taka osoba aby nie wylecieć z pracy. Telefony powinien odbierać zarząd, a nie ludzie którzy nie są niczemu winni i zbierają baty.

Przy okazji. To co masz na stronie to jest maks co zaproponuję Ci konsultant ale z umową na 18 miesięcy. Lepiej rozwiązać umowę ale wtedy dojdzie opłata aktywacyjna na nowej więc i tak źle i tak nie dobrze.
Our own future.
Avatar użytkownika
MKX
Administrator
Administrator
 
Posty: 1173
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 234 razy
Dołączył(a): 20.10.2010, 12:01
Firmware: OFW

Re: nC+ uderza poniżej pasa!

Postprzez bartek04 » 02.04.2013, 18:46

przeglądając oferty zauważyłem, że Polsat stworzył full pakiet za 95 zł i to jest fajna odpowiedź, choć zawsze stroniłem od Polsatu, to wybierając wizję czy inne pakiety, ale tym razem człowiek większego wyboru nie ma....
profil psn barteks04
bartek04
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 72
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Dołączył(a): 11.11.2012, 12:37
Firmware: 4.41

Re: nC+ uderza poniżej pasa!

Postprzez marciniak » 02.04.2013, 19:11

A ja już mam z rok prawie naziemną tv i nie narzekam,jakość bardzo dobra,15 programów ,zero opłat ,w zupełności wystarcza i tak najwięcej ogląda się te najbardziej popularne kanały :> 8)
Nie pomagam na pw.
Avatar użytkownika
marciniak
Elite
Elite
 
Posty: 4184
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 526 razy
Dołączył(a): 27.11.2011, 16:48
Firmware: CFW.REBUG 4.80 COBRA

Re: nC+ uderza poniżej pasa!

Postprzez HABIBI » 02.04.2013, 19:24

Coś jeszcze...
e-mail do Tvp info tej treści ...


,, Z pewnością wiecie , że nc+ stosuje skandaliczne praktyki względem swoich klientów i wywołuje to powszechne oburzenie w internecie . Tylko na forum satkuriera było blisko MILION wejść w temacie nc+. W ogromnej większości ludzie okazywali swoje oburzenie zachowaniem platformy cyfrowej .

Dlaczego poństwo pomijacie ten temat w swoich wiadomościach!!!!!!!!!!

Zajmujecie czas antenowy ,, duperelami " a sprawe ważną dla 2 500 000 ludzi kompletnie ignorujecie !!!

Przy takiej postawie nie liczcie na to , że ludzie będą wam płacić abonament !!!

Właśnie w takich sytuacjach macie okazję udowodnić , że jesteście telewizja publiczną , i że warto wam płacić abonament . A teraz to wygląda jakbyście bali się nc+ . Pozdrawiam .

PS. Czy was to nie zastanawia, że ludzie szukają pomocy na forach internetowych , bo urzędy państwowe i Telewizja publiczna ma ich w głębokim poważaniu ? A podobno TVP info jest blisko ludzi , ciekawe jakich ludzi .
http://www.twojlimit.pl/user/114131
^^ ^^
Prosty i wygodny dostęp do kont premium -zapraszam :)



PS4PRO :
Oprogramowanie systemowe
: OFW : 5.50 Boost Mode
CUH-7016B
+ OLEDLG65C7V
Avatar użytkownika
HABIBI
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1543
Lokalizacja: Za miedzą
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 382 razy
Dołączył(a): 11.12.2011, 00:06
Firmware: PS4PRO OFW 5.03

Re: Odp: nC+ uderza poniżej pasa!

Postprzez Dlugin2 » 02.04.2013, 20:50

Dobra, to co ja mam zrobić k...a! Mieszkam za granicą. Wysłać poleconym i po sprawie, czy trzeba osobiście? Miało być tak pięknie :-\
Dlugin2
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 148
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy
Dołączył(a): 01.12.2011, 00:00
Firmware: 4.46 Habib mM 4.46

Re: nC+ uderza poniżej pasa!

Postprzez kostek136 » 02.04.2013, 21:01

Zastanawiam się na jednym, w nowej ofercie nie ma nic na temat kanałów NPREMIUM czyżby będą całkowicie skasowane?.
Co do Polsatu to jest najtańsza telewizja cyfrowa, tak było jest i będzie. Do tego montaż anteny + antena 3 zł i 3 miesiące gratis.
Bardzo dobra oferta dla ludzi co nie posiadają telewizji cyfrowej.
Teraz nie pamiętam kto kupił cyfrowa telewizję (WIZJA) ale chyba c+ i na tym stracili. Tak samo będzie w tym przypadku. Sąsiad ma N i już wiem że rezygnuje bo nie będzie płacić więcej niż teraz płaci. A gdzie wykupi abonament?? Jak gdzie tam gdzie taniej, POLSAT lub KABLÓWKA.
Avatar użytkownika
kostek136
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 145
Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Dołączył(a): 17.09.2012, 17:53
Firmware: ROGERO 4.40 v 1.03

Re: Odp: nC+ uderza poniżej pasa!

Postprzez Dlugin2 » 02.04.2013, 22:38

Jak to się mówi" wylali dziecko z kąpielą" , efekt odwrotny do zamierzonego. Na ich stronie jest info że linie są zajęte z powodu dużego zainteresowania. Buhahahahaha chyba zainteresowania wypowiedzeniem umowy.
Dlugin2
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 148
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy
Dołączył(a): 01.12.2011, 00:00
Firmware: 4.46 Habib mM 4.46

Następna strona


  • Sponsorzy

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

© 2010-2024