Naruto Shippuden UNS Revolution problem z DLC

Wszelkie pytania i problemy z kopiami gier na CFW
Regulamin działu
[b]W dziale Backup zabrania się tworzenia podwójnych tematów do jednego tytułu gry. Przed napisaniem tematu, należy użyć wyszukiwarki w celu lokalizacji istniejącego już tematu.
  • Sponsorzy

Naruto Shippuden UNS Revolution problem z DLC

Postprzez Drako94 » 15.09.2014, 22:45

Witam ostatnio kupiłem sobie Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution i wczoraj wyszło do ściągnięcia DLC i tu mam problem bo już wcześniej żeby pograć w grę musiałem ją patchować by działała na wersji 4.46 a przy w graniu DLC i oczywiście aktualizacji znowu wywala komunikat żeby zagrać muszę zaktualizować oprogramowanie konsoli do 4.50 i teraz potrzebuje i jakiegoś sposobu by to obejść . Czy czekać aż do tego DLC ktoś doda fix na 4.46 ? Albo czy istnieje jakiś sposób bym miał wyższy numerek a nie zmieniać CFW wiem dziwnie to brzmi ale mam Rebuga 4.46 a ostatnie próby przejścia na HABIB 4.46 COBRA v1.03 zakończyły się dziwnym zachowaniem mojej konsoli w stylu w grach nie działały DLC lub nie dawały się wgrać albo w gry nie widziały moich zapisów , wiec nie za bardzo chcę przechodzić na inny typ CFW . Prosił bym o pomoc w tej dość nie typowej sprawie :wink:

-- 16.09.2014, 21:40 --

A powie mi ktoś czy by SEN Enabler w tym pomógł ??
Avatar użytkownika
Drako94
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 52
Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 05.06.2013, 13:26

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Backup

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

© 2010-2024
cron