Modyfikacje do ADVANCED WARFARE na PS3

Tylko i wyłącznie o grach
Regulamin działu
Wszelkie problemy z grami czy fix'ami na CFW zamieszczamy w dziale BACKUP!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Modyfikacje do ADVANCED WARFARE na PS3

Postprzez ONESHOT » 06.05.2015, 13:12

Siemka wszystkim!

Szukam osób, które znają się na modyfikowaniu CODa, a konkretnie chodzi mi o najnowszą jego część czyli ADVANCED WARFARE, potrzebuje zmodyfikować statystyki w rozgrywce MULTIPLAYER nie mam tu na myśli używania HACKÓW aimobotów, wallhacków czy tym podobnych od tego trzymam sie z daleka chodzi mi bardziej o zmodyfikowanie statystyk, już wyjaśniam o co mi dokładnie chodzi i dlaczego tego potrzebuje. A więc w najnowszym CODzie obowiązuje SBMM (skill based match making) czyli system, który dobiera nam przeciwnika po statystykach z racji, że jestem dobrym graczem mam od dawna z rozgrywką problemy ponieważ łączy mi przeciwników nawet z Ameryki Południowej :/ a przy tym bardzo dobrych i gra przestaje sprawiać przyjemność ze względu na kiepski połączenie do owych graczy oraz ich poziom.. we wcześniejszych CODach łączyło nas randomowo do graczy z którymi nasze połączenie było jak najlepsze co było najlepszym rozwiązaniem, niestety w tej części twórcy pokpili sprawe przez co mnóstwo graczy odwróciło sie od tej produkcji.

Co rozumiem poprzez zmodyfikowanie statystyk, chodzi mi wyłącznie o to abym miał MNÓSTWO zgonów i zero zabić na satrcie wtedy gra stała by sie o wiele przyjemniejsza ponieważ dobierało by mi graczy mieszkających bliżej mnie przez co połączenie by sie diametralnie zmieniło a przy tym komfort gry :)

Pozdrawiam!
ONESHOT
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 06.05.2015, 12:52

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

© 2010-2024