Miganie obrazu i przerywanie dźwięku

Wszelkie pytania i problemy z konsolą, homebrew, jailbreak
Regulamin działu
UWAGA! Problemy z grami zamieszczamy w dziale Backup!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Miganie obrazu i przerywanie dźwięku

Postprzez tomsz666 » 28.12.2011, 21:11

Witam
Mam problem z obrazem i dźwiękiem w PS3. Podłączone wszystko kablem HDMI, co jakiś czas mignie obraz i w tym samym czasie przerywa dźwięk. Nagrałem jak to mniej więcej wygląda: http://w17.wrzuta.pl/film/5mMbp9zL4b3/p ... zwieku_ps3 dokładnie to w 6,29 i 40 sekundzie. Ten sam problem podczas grania w gry z dysku wew. jak i z płyty ( chociaż Gran Turismo 5 chyba tak się nie zachowuje, natomiast Assassin's Creed już tak ). Na początku myślałem, że może płyta trochę zajechana i dlatego tnie, wyłączyłem bo tak grac się nie dało.
Jakieś specjalne ustawienia co do obrazu ustawić trzeba? TV specjalnie do tej konsoli kupiłem bo na 29calach kineskopowych to nie ma co sobie głowy zawracać. Model TV TXL-42E30E. Jutro zmienię kabel HDMI ( pożyczę od szwagra bo na stanie nie posiadam ). Wieczorem sprawdzę jak to wygląda po zwykłym kablu który jest w komplecie. Spróbuję jeszcze gniazdo HDMI w TV zmienić. Macie jakieś pomysły co by tu jeszcze pokombinować?
Dzięki za rady.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
tomsz666
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 209
Lokalizacja: Białystok
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Dołączył(a): 01.12.2011, 20:45
Firmware: HABIB 4.46 V1.03 COB

Sponsorzy

Re: Miganie obrazu i przerywanie dźwięku

Postprzez budman9 » 28.12.2011, 21:22

Jeśli chodzi o kabel HDMI to z tego co mi wiadomo to on albo działa albo nie także jeśli masz obraz to działa. Może TV ma jakieś problemy, a na starym TV było ok? Jak masz po kablu HDMI to konsola sama wykrywa ustawienia i dopasowywuje się do TV.
NOR/NAND Downgrade service in Ireland (+353)877166667
Avatar użytkownika
budman9
Elite
Elite
 
Posty: 2864
Lokalizacja: Międzynarodowa
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy
Dołączył(a): 13.11.2011, 12:34

Re: Miganie obrazu i przerywanie dźwięku

Postprzez tomsz666 » 30.12.2011, 11:04

Pożyczyłem zwykły kabel HDMI od szwagra i działa bez zarzutu. Ten stary droższy z filtrami i w oplocie niby lepszy miał być a tu proszę taki numer.
Avatar użytkownika
tomsz666
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 209
Lokalizacja: Białystok
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Dołączył(a): 01.12.2011, 20:45
Firmware: HABIB 4.46 V1.03 COB



  • Sponsorzy

Powrót do Pierwsza Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

© 2010-2024