MD5 PSHasher download

Zarządzanie Playstation 3 via PC
Regulamin działu
Dział ten służy wyłącznie do publikacji materiałów związanych z PS3 Tool's lub ewentualnych komentarzy/pytań do tematów już istniejących. Zabronione jest tworzenie nowych tematów z prośbami o pomoc, które powinny być stworzone w sekcji PS3 HELP DESK!
  • Sponsorzy

MD5 PSHasher download

Postprzez MEGATRON24 » 19.02.2014, 23:57

Witam, daje Wam do pobrania MD5 PSHasher za pomocą którego możecie sprawdzić sumy kontrolne softów które pobieracie. Myślę że powinniście się w niego zaopatrzyć aby uniknąć fali bricków jakim właśnie jest niesprawdzanie sum kontrolnych :wink: ... O to krótka instrukcja programu: W biały prostokąt najeżdżamy mychę i każe nam określić w jakim miejscu mamy soft. Ja na pulpice mam folder PS3 a w nim UPDATE gdzie trzymam softy. Czyli: C:/User/Pulpit/PS3/UPDATE i tam powinien być soft, oczywiście możecie go w innej lokacji trzymać. Więc najeżdżamy na ten folder gdzie macie soft który chcecie sprawdzić gdy program pyta o lokację i potwierdzamy wybór. Obok tego białego prostokąta jest puste pole. Po wyborze folderu z softem najeżdżacie na to puste pole i wybieracie soft pod nazwą jaką daliście z końcówką .PUP , to ważne mi bez tej końcówki nie działało np. ROGERO450.PUP i potwierdzacie. Po jakimś czasie wyświetli się Wam sumka np. 4725642945012065 (zawsze sprawdzajcie w dostępnych źródłach oryginalną sumę softu a potem porównajcie z tym programem). Pola na dole oznaczają WERSJE SOFTU oraz czy na daje się do DONGLE JAILBREAK oraz DOWNGRADE. Jeżeli (teraz strzelam) np. oryginalna suma wersji softu wynosi 437843842350428 a program sprawdzi Wam tę sume i wpadnie taka sama, tzn. że soft jest oryginalny :-)) LINK
Kod: Zaznacz cały
Uwaga! Materiał widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników. Kliknij tutaj aby zobaczyć.
Obrazek
Ostatnio edytowano 20.02.2014, 01:01 przez MEGATRON24, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MEGATRON24
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 321
Lokalizacja: Who cares about it ?
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy
Dołączył(a): 31.01.2014, 20:23
Firmware: HackPS 4.70.2 DEX
PSN ID: Rapid_PilotX

Sponsorzy

Re: MD5 PSHasher download

Postprzez kaniak123 » 20.02.2014, 00:33

No przydatne ale jak pobierasz softy z pewnych źródeł to w sumie możesz mieć pewność ze nie zlapiesz bricka .
Avatar użytkownika
kaniak123
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 126
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Dołączył(a): 18.01.2013, 17:15
Firmware: HABIB 4.55 COBRA
PSN ID: kaniak123

Re: MD5 PSHasher download

Postprzez MEGATRON24 » 20.02.2014, 00:36

Ja pomimo tego zawsze sprawdzam :wink: Lepiej dmuchaj w zimne jak to mówią :razz:
Avatar użytkownika
MEGATRON24
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 321
Lokalizacja: Who cares about it ?
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy
Dołączył(a): 31.01.2014, 20:23
Firmware: HackPS 4.70.2 DEX
PSN ID: Rapid_PilotX

Re: MD5 PSHasher download

Postprzez GNT » 29.06.2014, 18:22

MEGATRON24 napisał(a):Witam, daje Wam do pobrania MD5 PSHasher za pomocą którego możecie sprawdzić sumy kontrolne softów które pobieracie. Myślę że powinniście się w niego zaopatrzyć aby uniknąć fali bricków jakim właśnie jest niesprawdzanie sum kontrolnych :wink: ... O to krótka instrukcja programu: W biały prostokąt najeżdżamy mychę i każe nam określić w jakim miejscu mamy soft. Ja na pulpice mam folder PS3 a w nim UPDATE gdzie trzymam softy. Czyli: C:/User/Pulpit/PS3/UPDATE i tam powinien być soft, oczywiście możecie go w innej lokacji trzymać. Więc najeżdżamy na ten folder gdzie macie soft który chcecie sprawdzić gdy program pyta o lokację i potwierdzamy wybór. Obok tego białego prostokąta jest puste pole. Po wyborze folderu z softem najeżdżacie na to puste pole i wybieracie soft pod nazwą jaką daliście z końcówką .PUP , to ważne mi bez tej końcówki nie działało np. ROGERO450.PUP i potwierdzacie. Po jakimś czasie wyświetli się Wam sumka np. 4725642945012065 (zawsze sprawdzajcie w dostępnych źródłach oryginalną sumę softu a potem porównajcie z tym programem). Pola na dole oznaczają WERSJE SOFTU oraz czy na daje się do DONGLE JAILBREAK oraz DOWNGRADE. Jeżeli (teraz strzelam) np. oryginalna suma wersji softu wynosi 437843842350428 a program sprawdzi Wam tę sume i wpadnie taka sama, tzn. że soft jest oryginalny :-)) LINK
Kod: Zaznacz cały
Uwaga! Materiał widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników. Kliknij tutaj aby zobaczyć.
Obrazek


Zrobisz reupload?
Jeśli pomogłem kliknij w górnym prawym rogu Obrazek a nie pisz dzięki :)
Avatar użytkownika
GNT
Donators
Donators
 
Posty: 616
Lokalizacja: Poland
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 84 razy
Dołączył(a): 12.01.2012, 18:22
Firmware: HABIB/Cobra 4.84

Re: MD5 PSHasher download

Postprzez Ciucius » 23.01.2015, 14:30

chyba nie zrobi, poza tym dlaczego Wy ludzie do jasnej ciasnej nie wrzucacie na normalne strony typu mega.co czy cos podobnego żeby nie klikać ani rejestrować się :-x :-x :-x :-x
Ciucius
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 23
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 15.12.2014, 00:30

Re: MD5 PSHasher download

Postprzez Szymek251 » 23.01.2015, 17:14

PS3 PUP CHECK
Kod: Zaznacz cały
Uwaga! Materiał widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników. Kliknij tutaj aby zobaczyć.
Jeśli pomogłem to możesz podziękować :) ...
Avatar użytkownika
Szymek251
Elite
Elite
 
Posty: 1907
Lokalizacja: Kalisz
Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 341 razy
Dołączył(a): 06.04.2013, 21:17
Firmware: OFW REBUG



  • Sponsorzy

Powrót do Toolkit

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

© 2010-2024
cron