Kupno PS3 przed premierą PS4

Konsole, urządzenia, sprzęt
  • Sponsorzy

Re: Odp: Kupno PS3 przed premierą PS4

Postprzez Longeret » 02.12.2013, 18:57

IceDragon napisał(a):Tylko, że w takiego bf4 to się nie da grać na ps3 bo wygląda jak g.... PC za 2k odpadli wszystkie obecne gry na full detalach.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka


Bueheheh no chyba trochę przesadziłeś... "The Last Of Us" sobie odpal, że nie wspomnę o "GTA 5", czy też "GOW" itp.

Moja konsola ma 6 lat... znajdz takiego PC co ma 6 lat i odpali grę na poziomie tego co prezentuje ps3 ... byś w takiego Pc musiał sporo dzięgów włożyć...

Reasumując ja się przyznaję, że jestem fanboyem PS3 i PS4 też sobie kupię jak będzie można to co można teraz w ps3, także nie dogada się fanboy ps3 z fanboyem pc.... :lol:

I może na tym zakończy tą dyskusję bo to nie jest odpowiedni temat zaznaczam...
Obrazek
Obrazek

" Sword in my hand, Axe on my side, Valhall awaits me, Soon I will Die..."
Avatar użytkownika
Longeret
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 401
Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Dołączył(a): 20.11.2011, 09:33
Firmware: Habib 4.46 v 2.05

Sponsorzy

Re: Kupno PS3 przed premierą PS4

Postprzez IceDragon » 02.12.2013, 20:07

Czy ja napisałem, że GTA czy Last of Us ma słabą grafikę. Napisałem, że w BF4 się nie da grać na konsoli. Owszem te gry które wymieniłeś mają świetną grafikę. Ale BFa 4 to chyba nie widziałeś na ps3;p
IceDragon
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 48
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 06.10.2013, 20:34

Re: Kupno PS3 przed premierą PS4

Postprzez Longeret » 02.12.2013, 20:14

IceDragon napisał(a):Czy ja napisałem, że GTA czy Last of Us ma słabą grafikę. Napisałem, że w BF4 się nie da grać na konsoli. Owszem te gry które wymieniłeś mają świetną grafikę. Ale BFa 4 to chyba nie widziałeś na ps3;p


Nie wiem o co walczysz...

Fakt włączyłem BF4 na chwilę tylko bo mam inne tytuły do ogrania, ale na mojej PS3 i moim LCD gra wygląda ślicznie... :-))
Obrazek
Obrazek

" Sword in my hand, Axe on my side, Valhall awaits me, Soon I will Die..."
Avatar użytkownika
Longeret
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 401
Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Dołączył(a): 20.11.2011, 09:33
Firmware: Habib 4.46 v 2.05

Re: Kupno PS3 przed premierą PS4

Postprzez jxx17 » 02.12.2013, 20:49

Każdy z was kto broni ps3 piszę o tym że grał na laptopie, jednak to tak jak ja bym pisał o psp. Mam w laptopa do grania z gtx 660, oraz kompa stacjonarnego z gtx 760(podobna karta, jedynie nowsza generacja) oraz stare ps3 fat, i moim zdaniem radość z gry jest największa na pc, potem na ps3, a na lapku najgorsza. PC ma też swoje exclusivy i jest ich dużo więcej ale są to głównie mmorpg w które nie gram, i po tym względem ps3 odpowiada mi bardziej. Jak dla was ps3 ma świetną grafiką? 720p z słabymi teksturami wygląda nie najlepiej, teraz nawet 1080p jest w telefonach. Powiedzcie mi jeszcze jedno - co jest lepszego w graniu na ps3, bo takiej odpowiedzi jeszcze nie uzyskałem.
jxx17
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 24
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 07.11.2012, 15:38

Re: Kupno PS3 przed premierą PS4

Postprzez marciniak » 02.12.2013, 21:12

To ze siadam wygodnie w fotelu z padem i gram sobie wygodnie czy tam wykładam się jak chce na łóżku i odpalam ps3 i gram a nie siedzę przy pc przy biurku wpatrzony w monitor i nie ma problemu z grami że a to sterowników odpowiednich nie ma a to craka złego mam itp.a to za słaby sprzęt mam już i w to już nie zagram itp.dlatego wolę grac na ps3 niż na pc... :razz:

ps.zgadzam się że czasami trzeba pokombinować żeby odpalić jakąś grę ale raczej rzadko się zdarza ...ja odpaliłem jak do tej pory wszystkie jakie chciałem a mam ich sporo około 230... 8)
Nie pomagam na pw.
Avatar użytkownika
marciniak
Elite
Elite
 
Posty: 4184
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 526 razy
Dołączył(a): 27.11.2011, 16:48
Firmware: CFW.REBUG 4.80 COBRA

Re: Kupno PS3 przed premierą PS4

Postprzez jxx17 » 02.12.2013, 21:29

Z crackiem masz rację jednak niby na ps3 tak nie jest? Pamiętam że też trzeba się pobawić aby uruchomić gry, fify 14 nadal nie udało mi się uruchomić - i to zauważyłem jeszcze zaletę konsoli ze znajomymi zawsze siadamy przed ps3, nigdy przed kompa. Co do leżenia w łóżku można kompa podłączyć sobie tak gdzie chcesz grać, i mieć pada przez bluetooth, ja mam tego od ps3 podłączonego i zaprogramowanego jako xboxowy i działa jak marzenie - w grach samo ustawia się sterowanie jak na konsoli które jest dobre.
jxx17
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 24
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 07.11.2012, 15:38

Re: Kupno PS3 przed premierą PS4

Postprzez Longeret » 02.12.2013, 21:46

Też mam laptopa z grafiką Geforce GTX 660M i używam go tylko przeglądania internetu...
Ja się w 100% zgadzam z @ marciniak, nic nie zastąpi konsoli i wygody jaką dostarcza...
Są ludzie, którzy mają fetysz na punkcie grafiki i udoskonalania swojego "blaszaka", a są ludzie którzy po prostu włączają PS3 i grają w doborowym towarzystwie z znakomite gry, gdzie na blaszaka takich nie ma... no i trzeba się z tym pogodzić.
Dla mie kiedyś tylko i wyłącznie liczył się "blaszak" ... teraz niestety to zwykłe pudełko do przeglądania internetu, ponieważ jak grać... to tylko w godziwych warunkach siedzą wygodnie w fotelu i trzymając bezprzewodowego pada...
Ale co kto lubi... i wydaje mi sie, że szkoda dalej ciągnąć tego teamtu...

PS. co do uruchamiania gier na PS3 to w mojej całech historii z PS3 to góra dwóch gier nie udało mi się uruchomić...
Obrazek
Obrazek

" Sword in my hand, Axe on my side, Valhall awaits me, Soon I will Die..."
Avatar użytkownika
Longeret
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 401
Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Dołączył(a): 20.11.2011, 09:33
Firmware: Habib 4.46 v 2.05

Re: Kupno PS3 przed premierą PS4

Postprzez disp3ns3r » 02.12.2013, 22:28

Bf4 kupa na ps3 mówisz? Dla mnie mega jest. Ogrywam długi czas i dla mnie bomba :D

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
Jeśli moja odpowiedź ci pomogła naciśnij Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
disp3ns3r
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 603
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 25 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy
Dołączył(a): 24.02.2012, 20:06
Firmware: Habib 4.50
PSN ID: GratkaMessiego

Re: Kupno PS3 przed premierą PS4

Postprzez jxx17 » 02.12.2013, 22:39

Longeret napisał(a):Też mam laptopa z grafiką Geforce GTX 660M i używam go tylko przeglądania internetu...
Ja się w 100% zgadzam z @ marciniak, nic nie zastąpi konsoli i wygody jaką dostarcza...
Są ludzie, którzy mają fetysz na punkcie grafiki i udoskonalania swojego "blaszaka", a są ludzie którzy po prostu włączają PS3 i grają w doborowym towarzystwie z znakomite gry, gdzie na blaszaka takich nie ma... no i trzeba się z tym pogodzić.
Dla mie kiedyś tylko i wyłącznie liczył się "blaszak" ... teraz niestety to zwykłe pudełko do przeglądania internetu, ponieważ jak grać... to tylko w godziwych warunkach siedzą wygodnie w fotelu i trzymając bezprzewodowego pada...
Ale co kto lubi... i wydaje mi sie, że szkoda dalej ciągnąć tego teamtu...

PS. co do uruchamiania gier na PS3 to w mojej całech historii z PS3 to góra dwóch gier nie udało mi się uruchomić...

Tylko że ja napisałem że ps3 jest lepsze od laptopa, ale nie od komputera. Ja w twoim przypadku grałbym na ps3, jednak gdy mam "te zwykłe pudełko do przeglądania internetu" sytuacja zmienia się diametralnie. PC jest lepsze od ps3, w wielu powodów, ty piszesz mi że na ps3 wychodzą znakomite gry a na komputer nic... Czyli ty grasz tylko w exclusivy, czy może każdy tytuł teraz wychodzi tylko na ps3? Tylko pojawia się też druga strona medalu a mianowicie exclusivy na pc który ilością miażdży rywala - jak napisałem wcześniej MI ogólnie np. starcraft,wow itd nie pod pasował jednak jest olbrzymia ilość osób która lubi te gry. Co do wygodnego fotela i bezprzewodowego pada - komputer tworzy barierę elektromagnetyczną która zabranie postawienia fotela? Co do pada to podczas grania na ps3 masz tylko jeden do wyboru, podczas grania na PC - jaki chcesz od ps3, xboxa i zrobione tylko do pc. Fetysz na punkcie grafiki? Po prostu idę za postępem technologi aż ps3 jest starą konsolą to uniemożliwia to. Ostatnie momenty z konsolą spędzam tylko i wyłącznie z exculivami bo jak mam do wyboru grać w jakąś gierkę to wole zagrać na pc gdyż jest to wygodniejsze nie patrząc nawet na grafikę, między innymi - wybór peryferii, większa ilość klatek na sekundę.
edit: http://www.youtube.com/watch?v=mVcx_qnevEk
jxx17
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 24
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 07.11.2012, 15:38

Re: Kupno PS3 przed premierą PS4

Postprzez HABIBI » 02.12.2013, 22:52

Ja tu widzę panowie, że odbiegacie od tematu...Jak interesuje was temat "co lepsze"...To w takim razie zapraszam do działu z Hydepark
Kolejne wpisy na temat PC/Ps3 zostaną usunięte (to na początek).Zrozumiano. :wink:
http://www.twojlimit.pl/user/114131
^^ ^^
Prosty i wygodny dostęp do kont premium -zapraszam :)



PS4PRO :
Oprogramowanie systemowe
: OFW : 5.50 Boost Mode
CUH-7016B
+ OLEDLG65C7V
Avatar użytkownika
HABIBI
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1543
Lokalizacja: Za miedzą
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 382 razy
Dołączył(a): 11.12.2011, 00:06
Firmware: PS4PRO OFW 5.03

Poprzednia strona


  • Sponsorzy

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

© 2010-2024