Kradzież konsoli - Serwis Rzeszow GamesWizard

O wszystkim i o niczym
  • Sponsorzy

Re: Seriws Rzeszow GamesWizard ukradl mi kosnole

Postprzez Spox_2 » 25.07.2013, 11:03

Zobaczyłem ten temat i pomyślałem że to żart...

Zacząłem szukać jakichkolwiek informacji odnośnie serwisu Games Wizard z Rzeszowa i jak się okazuje to nawet strony internetowej nie mają...

Jedyna większa informacja jest tutaj : http://ogloszeniarzeszow.pl/ogloszenie/gameswizard-serwis-konsol/

Czytając wypociny z nagłówka tj
Witamy państwa!
Jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą z długoletnim doświadczeniem w serwisowaniu konsol , komputerów a także wielu innych urządzeń elektronicznych.
Gwarantujemy 100% solidnego wykonania usług , gwarancję pewności i solidności zapewnia profesjonalista z 22 letnim doświadczeniem.
- ogarnia mnie śmiech.

Po co pisać głupoty ? Celowo wprowadzać ludzi w błąd ?
Rozumiem że każdy popełnia błędy (jesteśmy w końcu ludźmi) ale 2 czy 3 przypadki z rzędu to już śmierdząca przesada.

Na miejscu userów arkos87777, kamilg123 poszedłbym do właściciela serwisu. Poinformował o chęci zgłoszenia sprawy na Policję jeżeli nie odda urządzeń (konsol PS3).


ja raczej polecam tego gościa (na broniewskiego koło wieży) naprawił mi konsole za nieduże pieniądze w stosunku do innych osób które się takimi sprawami zajmują, po prostu miałeś pecha gościu :) niepotrzebnie ją odebrałeś jak widziałeś że coś nie tak; na przyszłość trzeba sprawdzać co się odbiera ;)


Jeżeli ta naprawa polegała na YLOD to radzę zajrzeć do wnętrza konsoli i wówczas się wypowiadać ;)
Xboxy360 może robić każdy, natomiast PS3 to już sprzęt elitarny dający się okiełznać niewielkiej ilości osób.


A pisanie tekstu typu " miałeś pecha gościu :) niepotrzebnie ją odebrałeś..." jest w ogóle nie na miejscu.

Jest jedna zasada jaką my wyznajemy - Albo robimy coś profesjonalnie i nikt po nas nie musi poprawiać / złego słowa nie powie na jakość roboty albo nie robimy tego w ogóle.

Jak widzę że ktoś robi o konsole i komputery i telefony...to już wiem jakim jest specjalistą. Napiszę wprost. NIE DA SIĘ!


Teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i trzeba zacząć wziąć sprawy w swoje ręce. Powodzenia Panowie w odzyskiwaniu sprzętu :)
SERWIS KONSOL PS3, PS4 ==>YLOD, BLOD, DOWNGRADE PS3 DO OFW 3.55 Sony! tel : 795 666 333 | https://wielkielektronik.com | Międzynarodowy certyfikat napraw BGA!
Wideo z naprawy PS3!->https://youtube.com/watch?v=BwxK5TAoKV4
Avatar użytkownika
Spox_2
VIP
VIP
 
Posty: 1034
Lokalizacja: Kielce
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy
Dołączył(a): 11.02.2012, 22:11
Firmware: OFW
PSN ID: Spox2

Sponsorzy

Re: Seriws Rzeszow GamesWizard ukradl mi kosnole

Postprzez tomsz666 » 25.07.2013, 18:42

Spox_2 napisał(a):
Jak widzę że ktoś robi o konsole i komputery i telefony...to już wiem jakim jest specjalistą. Napiszę wprost. NIE DA SIĘ!




Zapomniałeś dodać nawigację :wink:
Nie da się to może za dużo powiedziane bo wyjątki się zdarzają, ale często prawdą okazuje się powiedzenie że jak coś/ktoś jest do/od wszystkiego to jest do niczego.
Avatar użytkownika
tomsz666
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 209
Lokalizacja: Białystok
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Dołączył(a): 01.12.2011, 20:45
Firmware: HABIB 4.46 V1.03 COB

Re: Seriws Rzeszow GamesWizard ukradl mi kosnole

Postprzez Bzyku_PL » 26.07.2013, 10:45

Witajcie. Jak zobaczyłem ten temat to musiałem się zarejstrować :)

Od dłuższego czasu wykonuje w Rzeszowie usługi związne z konsolą Xbox 360 i adres Broniewskiego 3/25 słyszę nie po raz pierwszy.
Napiszę kilka słów.

Często zdarzało mi się naprawiać konsole po tym "serwisie".
Zazwyczaj było to
- wyciąganie klucza napędu z płyty głównej (dla niezorientowanych w temacie powiem, że robi się tak gdy ktoś PODMIENI napęd w konsoli),
- naprawa napędu ponieważ był bez fw,
- poprawianie RGH (jedna płyta była nawet cała upaskudzona klejem na gorąco dodatkowo przewody do chipa były w niektórych miejscach pozbawione izolacji).

Teraz odnośnie tematu:
Zdarzali się ludzie którzy odzyskali w/w sprzęt dopiero po groźbie przekazania sprawy na policję (co ciekawe "serwisant" kazał im podpisywać jakieś dokumenty że niby się zrzekają roszczeń czy coś takiego - głupio mi było dopytywać klienta o co dokładnie chodziło). Wtedy "serwisant" "kleił" konsole z części jakie miał pod ręką!
Nie raz widziałem konsole od niego, które były zlepkiem innych konsol.

Jakaś szansa na odzyskanie sprzętu napewno istnieje. Zapewniam was, że jest więcej użytkowników potraktowanych tak jak wy (zarówno użytkownicy konsol PS3 jak i Xbox 360). Jestem pewien, że razem więcej zdziałacie. Powodzenia.
Bzyku_PL
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 25.07.2013, 15:00

Re: Kradzież konsoli - Serwis Rzeszow GamesWizard

Postprzez arkos87777 » 27.07.2013, 12:13

ja sie wybieram do niego w najbliższy tydzień ... i opowiem wam co mi sie udało zdzialac :) jak ktos jest jeszcze poszkodowany to zapraszam :) bedzie lepsze przebicie i możne zmięknie a jak nie to policja:)
arkos87777
Newbie
 
Posty: 6
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.07.2013, 13:02

Re: Kradzież konsoli - Serwis Rzeszow GamesWizard

Postprzez szarik » 27.07.2013, 13:28

Ja od lutego jak dalem do tego pseudo serwisu konsole z wszystkimi gadzetami to do dzis ani sluchu ,nikt nie odbiera ani nikt nie otwiera pod tym adresem ,a jak juz sie uda dodzwonic do tej laski jego zony to splawia zeby po 16 dzwonic.... i nadal nic nie odzyskalem sprzetu a policjia hmmm zeznania przyjmie tylko trzeba sobie zlozyc sprawe cywilna jesli sie chce cos zdzialac zeby cos wogole odzyskac ... hore to wszystko ,taaaa ....
szarik
Newbie
 
Posty: 8
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 17.05.2013, 13:11
PSN ID: szarik

Re: Kradzież konsoli - Serwis Rzeszow GamesWizard

Postprzez kostek136 » 27.07.2013, 22:35

szarik napisał(a):a policjia hmmm zeznania przyjmie tylko trzeba sobie zlozyc sprawe cywilna jesli sie chce cos zdzialac zeby cos wogole odzyskac ... hore to wszystko ,taaaa ....



Bo to nie zalicza się do kradzieży, jedynie przetrzymywanie sprzętu, dlatego pozostaje tylko sprawa cywilna, albo obić szklankę
Niestety ale mamy takie prawo że cwaniaków ono chroni.
Ja kiedyś pożyczyłem wkrętarkę koledze on zaś ją oddał do lombardu i w tym czasie zamknęli go, dowiedziałem się gdzie ona jest lecz mi jej nie wydali.
Zadzwoniłem na Policje przyjechali opowiedziałem co i jak i o mały włos nie dostał mandatu za nie uzasadnione wezwanie radiowozu.
Policjant poinformował mnie że to nie jest kradzież bo dałem mu ją dobrowolnie, a że on ją oddał do lombardu, to nie jest przestępstwo.
Jak nie odda mi jej to mam założyć sprawę cywilną.
Więc to jest takie sam przypadek.
Oddaliście dobrowolnie konsole, a że serwisant zwleka z oddaniem to jedynie pozostaje założyć sprawę, i nic więcej.
Avatar użytkownika
kostek136
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 145
Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Dołączył(a): 17.09.2012, 17:53
Firmware: ROGERO 4.40 v 1.03

Re: Kradzież konsoli - Serwis Rzeszow GamesWizard

Postprzez arkos87777 » 28.07.2013, 13:00

mój sprzęt również od lutego tam leżakuje... nic pójdę zobaczę.... a jeszcze taka anegdotka :) kolega mu grozil przez smsy to gościu straszył go ze na policje pójdzie :D
arkos87777
Newbie
 
Posty: 6
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.07.2013, 13:02

Re: Kradzież konsoli - Serwis Rzeszow GamesWizard

Postprzez Spox_2 » 28.07.2013, 13:09

Hehe, koń sie umiał i zdechł :)

Szczerze to mi sie w głowie nie mieści iż taka sytuacja ma miejsce...
Już 3 osoba zrobiona w balona :/
SERWIS KONSOL PS3, PS4 ==>YLOD, BLOD, DOWNGRADE PS3 DO OFW 3.55 Sony! tel : 795 666 333 | https://wielkielektronik.com | Międzynarodowy certyfikat napraw BGA!
Wideo z naprawy PS3!->https://youtube.com/watch?v=BwxK5TAoKV4
Avatar użytkownika
Spox_2
VIP
VIP
 
Posty: 1034
Lokalizacja: Kielce
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy
Dołączył(a): 11.02.2012, 22:11
Firmware: OFW
PSN ID: Spox2

Re: Kradzież konsoli - Serwis Rzeszow GamesWizard

Postprzez arkos87777 » 28.07.2013, 13:14

no wlasnie a ile wiecej takich ludzi poza forum....
arkos87777
Newbie
 
Posty: 6
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.07.2013, 13:02

Re: Kradzież konsoli - Serwis Rzeszow GamesWizard

Postprzez szarik » 31.07.2013, 22:46

no dobra co wy na to zeby sie tak wszyscy zebrac w jakis dzien i to zglosic tak hurtem na policji ewentualnie zrobimy ta zżute na ta rozprawe i go przycisniemy przy okazji bedzie mial spalona ta swoja inwestycjie w papierach ,kazdy przedstawi swoje co stracil bo gastek jest faktycznie w tym momencie bezkarny ,a przemoca nic nie zalatwi sie ....

Za ten post autor szarik otrzymał podziękowanie od
bikowal (10.08.2013, 12:43)
szarik
Newbie
 
Posty: 8
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 17.05.2013, 13:11
PSN ID: szarik

Re: Kradzież konsoli - Serwis Rzeszow GamesWizard

Postprzez arkos87777 » 08.08.2013, 20:17

ja jestem za... tylko podajcie datę i godzinę i miejsce:)
arkos87777
Newbie
 
Posty: 6
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.07.2013, 13:02

Re: Kradzież konsoli - Serwis Rzeszow GamesWizard

Postprzez szarik » 12.08.2013, 14:38

to moze 24 sierpnia wyjdzie w sobote i tak kolo 18.00 odrazu na baranowce 4 pod komenda ?Jak sie zbierzemy i wszyscy zglosimy to moze cos ruszy sie w tym kierunku.... komu pasuje ???? jak bedzie nas wiecej tym lepiej. dajcie znac kto idzie.
szarik
Newbie
 
Posty: 8
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 17.05.2013, 13:11
PSN ID: szarik

Re: Odp: Kradzież konsoli - Serwis Rzeszow GamesWizard

Postprzez Dlugin2 » 13.08.2013, 00:27

Sorrki Panowie ale zabieracie się jak pies do jeża. Trzeba działać szybko....też się kiedyś tak czaiłem i straciłem w hooooj kasy
Dlugin2
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 148
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy
Dołączył(a): 01.12.2011, 00:00
Firmware: 4.46 Habib mM 4.46

Re: Kradzież konsoli - Serwis Rzeszow GamesWizard

Postprzez arkos87777 » 13.08.2013, 11:32

przed policja można jeszcze go odwiedzić i grzecznie zapytać o konsole... a potem policja... ale możemy się omówić tak na tygodniu bo w sobotę to niewiem czy cos zalatwimy
arkos87777
Newbie
 
Posty: 6
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.07.2013, 13:02

Re: Odp: Kradzież konsoli - Serwis Rzeszow GamesWizard

Postprzez szarik » 15.08.2013, 12:06

Dlugin2 napisał(a):Sorrki Panowie ale zabieracie się jak pies do jeża. Trzeba działać szybko....też się kiedyś tak czaiłem i straciłem w hooooj kasy

ok to zuc temat jak to tak szybko zalatwic.....a nie stracic kasy zawiele i czasu naszego na jakiegos zdzieracza ,oszusta. mnie to wsumie obojetne kiedy w jaki dzien byle po poludniu po robocie.
szarik
Newbie
 
Posty: 8
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 17.05.2013, 13:11
PSN ID: szarik

Poprzednia stronaNastępna strona


  • Sponsorzy

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

© 2010-2024