Kopiowanie gier na PS3 przez polaczenie Wifi (Connectify)

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Kopiowanie gier na PS3 przez polaczenie Wifi (Connectify)

Postprzez Yellow » 24.03.2019, 18:07

Witam, mam problem z polaczeniem sie do ftp ps3 aby skopiowac gry. Wiem ze po LANie jest szybciej ale zmienilem laptopa na takiego co nie ma zlacza(a raczej przejsciowki) LAN i poki co wifi pozostaje. Gdy mialem innnego laptopa wtedy problemu nie bylo z przesylaniem danych po ftp po LANie. Zaznacze ze nie mialem i nie mam routera - to bylo z uzyciem crossowanego kabla. Teraz aby w ogole ps3 chcialo polaczyc sie z kompem to musze uzywac programu connectify (bo zwyklej sieci ad-hoc ps3 nie widzi)aby utworzyc "AP" i to dziala pod xmb gdy na sztywno ustawie ip i dnsy(a wlasciwie 1 dns, connectify w ogole nie ma opcji by ustawic/dodac drugorzedny dns). Gdy wlacze multimana polaczenie niby jest, connectify tak wskazuje, jednak za nic nie moge sie podlaczyc przez filezile do ftp ps3. Znalazlem temat pc-ps3-przez-wifi-t1591.html ale on sie odnosi do sytuacji gdy jest router. czy ktos ma pomysl co zrobic by chciala laczyc z ftp?
Yellow
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 99
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Dołączył(a): 19.10.2013, 08:39

Sponsorzy

Re: Kopiowanie gier na PS3 przez polaczenie Wifi (Connectify

Postprzez Atr3ju » 24.03.2019, 22:08

Może nie konkretnie na temat ale zawsze możesz sobie kupić taką karte lan na usb. Ceny są od 15 zł w zwyż więc to chyba żaden problem w porównaniu do męczenia się z połączeniem wifi.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Atr3ju
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 165
Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Dołączył(a): 05.04.2016, 16:47

Re: Kopiowanie gier na PS3 przez polaczenie Wifi (Connectify

Postprzez Legrys » 25.03.2019, 01:16

Zrezygnowałem z FTP na rzecz pena na NTFS i Irismana, działa bardzo dobrze, także masz wyjście.
CFW SPY 4.84 COBRA 8.01
Discord: Michal_burnout#5434
Avatar użytkownika
Legrys
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 190
Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Dołączył(a): 22.02.2017, 15:25

Re: Kopiowanie gier na PS3 przez polaczenie Wifi (Connectify

Postprzez Yellow » 25.03.2019, 07:42

A myslicie ze nie probowalem? Probowalem, niestety laptop ma malo portow usb a wszystkie sa tak rozjechane ze wystarczy powiew powietrza aby wysunelo pendriva. A laptop statyczny nie jest tylko ciagle sie przemieszcza. W przypadku karty lan usb byloby jeszcze gorzej. Aby zainstalowac system (win 7) musialem do kumpla wybrac sie z dyskiem i wgrac tam instalke. Slotu pcimcia tez nie ma. Dlatego poki nie kupie wlasciwego laptopa prosze o porady konktetnie na temat. Moze ktos tak mial albo moze przetestowac? Wersja programu to Connectify2018_2018.1.1.38937 do znalezienia na chomiku.
Yellow
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 99
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Dołączył(a): 19.10.2013, 08:39



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

© 2010-2024