Konfiguracia Routera pod Neo

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Konfiguracia Routera pod Neo

Postprzez Em-Pi » 09.12.2011, 19:38

Może mi ktoś pomóc z konfigiem pod Neo krok po kroku?? Bo męcze sie 4 godzine i kicha :( sadziłem ze dam rade ale cos jest nie tak.

Router to tp-link WR340G

Wchodze na tą www 192... hasło admin login admin no i co dalej...Nie wiem jak ustawic czy dynamiczne IP czy PPPoe czy jak tam... wszystkiego próbowałem i nic nie działa.
Avatar użytkownika
Em-Pi
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 27
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 22.11.2011, 22:50

Sponsorzy

Re: Konfiguracia Routera pod Neo

Postprzez Konr@do » 09.12.2011, 19:56

Wpisałeś MAC konsoli do listy filtrowania?

Czekaj na speca iraslbn ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Konr@do
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
 
Posty: 2632
Lokalizacja: Kraina Darmowych Linków
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 411 razy
Dołączył(a): 14.07.2011, 22:52
Firmware: Habib 4.46 Cobra
PSN ID: Konrado 359

Re: Konfiguracia Routera pod Neo

Postprzez Em-Pi » 09.12.2011, 20:06

Ja najpierw musze podłączyc kompa :D I z tym problem. Z PS sobie poradze. Podłączam oba kable do PC znaczy od kart sieciowej kabel oraz od neta i kicha nic... Zassałem jakies sterowniki pod to i sieciówke widzi wszystko ok ale jak ide next ,next kaze mi wybrac dynamic ,stałe i to PPP coś tam wiec wszystkich 3 probowałem ( hasło do neo i login też był wpisywany ) no i na samym koncu wychodzi że jest coś nie tak :(

Potem na googlach znalazłem aby poprzez strone 192... hasał admin i oki dostaje sie ale tam sie kompletnie straciłem :(

Co do samego MAC to tam widziałem aby wpisać a mac sprawdze na konsoli tak??
Avatar użytkownika
Em-Pi
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 27
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 22.11.2011, 22:50

Re: Konfiguracia Routera pod Neo

Postprzez blyoghurt » 09.12.2011, 21:17

A nie prościej było kupić router ADSL? Teraz aby mieć internet na routerze, to musisz mieć cały czas włączony komputer. IMO bez sensu :|

Jeżeli jednak już na siłę chcesz coś takiego zrobić, to wpierw musisz udostępnić połączenie internetowe na komputerze (w opcjach sieciowych to gdzieś powinno być). Później pewnie będziesz musiał router ustawić jako Acces Point, ale nie jestem pewien, bo nigdy nie przyszło mi do głowy, aby tak pod górkę kombinować.

Jaki masz system operacyjny?
Avatar użytkownika
blyoghurt
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 161
Lokalizacja: Kalisz
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy
Dołączył(a): 06.09.2011, 09:57
Firmware: CFW 3.55 KMEAW

Re: Konfiguracia Routera pod Neo

Postprzez Em-Pi » 09.12.2011, 21:32

to nie kupne to pozyczone. Mam modem ZTE i cos czytałem ze jakos pod ten modem się podpiąć moge z routerem...Nie wiem mnie sie wszystko już pier.... Mam seven system. A swoją drogą mój komp działa 24 h . Jedynie jak na wakacje jade to jest wyłączany.

Połączyłem :D Poprzez modem, ZTE . Nie wiem jak mi sie to udało ale metodą prob i błedów zadziałało... Nawet sobie siec zabezpieczyłem tak wiec jest OK.

w tescie mam tak czyli jest OK

Obrazek
Avatar użytkownika
Em-Pi
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 27
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 22.11.2011, 22:50



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

© 2010-2024
cron