Kod błędu 80130121 oraz "Informacje o ustawieniach są usz.."

Konsole, urządzenia, sprzęt
  • Sponsorzy

Kod błędu 80130121 oraz "Informacje o ustawieniach są usz.."

Postprzez TheONE » 16.08.2012, 15:14

Witam mój problem początkowo wyglądał dokładnie jak na zamieszczonym poniżej filmiku. Ps3 nie może się sam wyłączyć mruga tylko zielone światełko, a w menu znikały ikony:

http://www.youtube.com/watch?v=sDw12_c0-MY


Próbowałem każdej opcji w recovery menu... Wgrywałem na nowo firmware z pendriva i obecnie mam inny problem;/. Po instalacji na nowo firmware, ps3 zmienia rozdzielczość ekranu itd. następny krok to połączenie internetowe. Gdy wezmę na Wifi wyskakuję kod błędu 80130121, natomiast ethernet wyświetla ciągle kabel nie podłączony. Omijam to i idę dalej i wyskakuje mi "Informacje o ustawieniach są uszkodzone. Naciśnij x, aby naprawić i przywrócić ustawienia domyślne". Po naciśnięciu X Ps3 się wiesza muszę sam przytrzymać dłużej przycisk power. I tak już w kóło konfiguracja a następnie komunikat na niebieskim tle "Informacje o ustawieniach są uszkodzone..."

Do teraz ps3 nie wyłącza się sam, podczas aktualizacji robił się czarny ekran i sam wyłączałem konsolę.

Może ktoś spotkał się już z taką sytuacją i może pomóc. Moja konsola to CECH-2104A, rozbierałem konsolę ale nie widzę żadnych uszkodzeń. Pozdrawiam.
TheONE
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 16.08.2012, 15:10
Firmware: 4.21

Sponsorzy


  • Sponsorzy

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

© 2010-2024