Kilka pytan początkującego

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Re: Kilka pytan początkującego

Postprzez blyoghurt » 10.12.2011, 01:41

Do tego zwróć uwagę jaką konsolę kupujesz, bo nie wszystkie można przerobić (mają za nowy firmware, a nie można zrobić downgrade).
Obecnie większość dostępnych w marketach typu Tesco, Media Markt itp., są za nowe aby przerobić.
Avatar użytkownika
blyoghurt
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 161
Lokalizacja: Kalisz
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy
Dołączył(a): 06.09.2011, 09:57
Firmware: CFW 3.55 KMEAW

Sponsorzy

Re: Kilka pytan początkującego

Postprzez blyoghurt » 10.12.2011, 02:57

Na szybko wszedłem na alledrogo i jest trochę nowych konsol jeszcze, które mają 3.55. Wg mnie nie ma sensu już szukać po sklepach takich, bo przeważnie albo są CECH-30xx, albo CECH-25xx z nowym firmware.
Ogólnie jeżeli konsola ma model CECH-20xx, to ma stary soft na 100% (mówimy o nowych oczywiście), a jeżeli to CECH-25xx, to wszystko zależy od tego kiedy została wyprodukowana. Można to rozpoznać po DATA CODE, ale jest ona naklejony na konsoli, więc trzeba ją wyciągnąć z kartonu. W zwykłym sklepie nie powinno być z tym problemu, ale w marketach już raczej się nie da tego sprawdzić.
Avatar użytkownika
blyoghurt
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 161
Lokalizacja: Kalisz
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy
Dołączył(a): 06.09.2011, 09:57
Firmware: CFW 3.55 KMEAW

Re: Kilka pytan początkującego

Postprzez Em-Pi » 10.12.2011, 03:10

Ja mam 3.66 ale ja na piratach nie bede jezdził.(zreszta i tak nie moge) Obecnie sa nawet pseudo wypozyczlnie gier ;) wiec na cholere piraty. Na piracie to na pc.
Avatar użytkownika
Em-Pi
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 27
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 22.11.2011, 22:50

Poprzednia strona


  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

© 2010-2024