JOURNEY PSN

Wszelkie pytania i problemy z kopiami gier na CFW
Regulamin działu
[b]W dziale Backup zabrania się tworzenia podwójnych tematów do jednego tytułu gry. Przed napisaniem tematu, należy użyć wyszukiwarki w celu lokalizacji istniejącego już tematu.
  • Sponsorzy

JOURNEY PSN

Postprzez polx » 22.08.2012, 23:08

Przeczytałem że mozna trochę zakombinować i odpalić JOURNEY
Trzeba zainstalować CFW DEX 3.55 zainstalować grę, potem na to OFW 4.20 DEX, które podobno łatwo potem przywrócić do CFW 3.55 (jeśli ktoś wie jak to się robi, to proszę o opis lub linka)
Gra działa na 4.20 DEX

GRA:
http://www.ps3iso.com/psn-uploads/143408-psn-game-journey-link.html

JOURNEY DYNAMIC THEME:
http://ps3themes.net/journey-by-frankzito/

SOUNDTRACK:
http://www.youtube.com/watch?v=LdXK6viTM_s

KILKA OPINII O JOURNEY Z FORUM O GRACH NA PS3:

-"Wczoraj o 23 zasiadłem do tego nietuzinkowego tytułu, i co?? pada odłożyłem około 4.00 po 2óch przejściach gry..."

-" Gra nie ma dialogów , wstawek fmv , intra , jest tylko piękna muzyka i my podróżnicy przemierzający niesamowitą krainę w poszukiwaniu upragnionego celu. Zakup obowiązkowy dla każdego gracza mega odstresowująca. Przeszedłem na razie dwa razy ale na pewno jeszcze zagram."

-"Właśnie skończyłem swoją podróż... I powiem wam że to co przeleciało przez moją głowę po napisach końcowych, jest nie do opisania... Każdy sam to poczuję ale to jest właśnie to "coś" składnik każdej prawdziwej sztuki. Powiem wam że takich chwil jest mało w życiu, jedną jaką pamiętam porównywalną do "tego czegoś" z podróży, ostatnim razem czułem kiedy oglądnąłem film Matrix"

-"Właśnie miałem ORGAZM GRACZA. Wzwód jak stąd do Księżyca. Ciężko opisać o czym jest ta gra. Pograłem godzinkę i .... (o tym później). Może i dobrze, że tylko tyle. Nie chce zjadać całego tortu przed urodzinami. A ta gra taka jest. Jak się zacznie grać to już nie można przestać. Jest jak dwie ścieżki najlepszego narkotyku. Odpalamy to dzieło sztuki i zostajemy wessani w jakiś tajemniczy świat (brak słów) i ten cały (brak słów) i to (brak słów) i... i..."

-"Ta gra coś zostawia po sobie, jakiś ślad gdzieś tam w środku, odczucia które były podczas grania ciągle gdzieś tam są skłaniając do jeszcze jednej podróży. Dzisiaj drugi raz przeszedlem i wcale nie było gorzej niż za pierwszym razem i bardziej rozumiałem symbolike heroglifów."

-"Genialna gra, niesamowity sen. Klimat - inny świat."

-"Dla mnie ta gra to swoista alegoria ludzkiego życia które jest podróżą do celu. A zakończenie jest dokładnie takie jakie powinno być."

-"Majstersztyk, po prostu."

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
polx
Newbie
 
Posty: 8
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 02.04.2012, 12:43
Firmware: 3.55

Sponsorzy

Re: JOURNEY PSN

Postprzez viacheslav » 25.10.2012, 16:44

od wczoraj działa na 3.55 po polsku
Avatar użytkownika
viacheslav
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 65
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy
Dołączył(a): 27.12.2011, 21:54



  • Sponsorzy

Powrót do Backup

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

© 2010-2024