Jednorazowa pomoc - słaby na forach

Wszelkie pytania i problemy z konsolą, homebrew, jailbreak
Regulamin działu
UWAGA! Problemy z grami zamieszczamy w dziale Backup!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Jednorazowa pomoc - słaby na forach

Postprzez hinduqsh » 03.06.2019, 12:41

Witam Panowie,

Jestem członkiem Waszej społeczności od paru lat, ale długi czas byłem nieaktywny. Słabo poruszam się po forach więc z góry proszę o wyrozumiałość bo dla mnie wyszukiwanie konkretnych tematów i przebijanie się przez 90 odpowiedzi to jest męka i krew z oczu (zwłaszcza, że mam wadę wzroku). Bardzo proszę o konkretną odpowiedź / radę na kilka poniższych pytań lub wskazanie konkretnych tematów. Z pierwszej łapanki nie jestem więc długo nie będziecie mi nic tłumaczyć.

Posiadam przerobioną PS3 z jakimś starym REBUGIEM, Cobrą i Webmanem. Od czasu przejścia na REBUG z Cobrą nie potrafię uruchomić żadnej gry z płyty np. Buzz Quiza, a i lewe gierki zainstalowane wcześniej na dysku nie zawsze chcą się uruchomić. Potrzebuję porady co do najprostszego CFW, na którym uruchomię wszystkie gierki bez problemu bez względu na to czy będzie to płyta czy ISO. Webman też mnie wk***ia i chciałbym go wymienić na Multimana jeśli jeszcze istnieje.

Przy okazji dopytam jak posprzątać syf po poprzednim CFW? Rozumiem, że nowe nainstaluje się na stare i jedyne co muszę zrobić to pousuwać ręcznie pozostałe apki z poziomu konsoli.

ONLINE nie gram i grać nie będę. Nie potrzebuję żadnej apki chowającej IDki itp.

PS. pytanie z innej beczki. Czy testowaliście pady do PS3 z allegro wystawione niby jako oryginalne tylko bez pudełek. Chodzą po 35-50zł i zastanawiam się nad zakupem 2szt.
Obrazek
Avatar użytkownika
hinduqsh
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 98
Lokalizacja: RZESZÓW
Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Dołączył(a): 10.09.2013, 14:17
Firmware: Rebug 4.78.1 Cobra
PSN ID: hinduQsh

Sponsorzy

Re: Jednorazowa pomoc - słaby na forach

Postprzez Atr3ju » 04.06.2019, 13:03

Po pierwsze załącz Cobre, wejdz do program Rebug Toolbox (gdzieś go tam znajdziesz) i tam musisz znaleźć "Toggle Cobra - on/off albo enabled/disabled"

Rebuga nie zmieniaj tylko sobie zaaktualzuj do jakiejś normalnej wersji, ja korzystam z 4.80.1 od ponad 3 lat i wszystko trybi oprócz tych całkiem nowych gier które już wymagają 4.81 itd ale ich jest znikoma liczba.

Zostaw sobie webmana i multimana, sam czasami potrzebuje jednego a czasami drugiego programu.

Tych padów nie kupuj, analogi są sztywne, są problemy z łączeniem przez bluta. Znajdź oryginalne pady używane, są w cenach około 70 zł, to znacznie lepsze niż te kiepskie podróbki. Jak nie wierzysz to kup podróbke i oryginał, sam porównasz.
Obrazek

Za ten post autor Atr3ju otrzymał podziękowanie od
hinduqsh (06.10.2019, 18:58)
Avatar użytkownika
Atr3ju
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 165
Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Dołączył(a): 05.04.2016, 16:47



  • Sponsorzy

Powrót do Pierwsza Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

© 2010-2024