Jak wgrywac gry ps3

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Jak wgrywac gry ps3

Postprzez Django123 » 23.12.2017, 01:52

Witam Wszystkich
Jestem tu nowy i calkiem zielony, od dwoch dni jestem posiadaczem ps3 slim z cech 2004a, na youtube ogladalem rozne filmiki jak przerobic ps3 i wgralem Ferroxa( to chyba system) oraz multimana, ale nie wiem jak wgrywac na ps3 gry :( marzy mi sie gta V itd ale nie wiem gdzie wejsc i co zrobic, na probe pobralem gre Rio ktora wazy okolo 2gb i jest w formacie iso, zrobilem na pendrive folder GAMES (ale przedtem go sfotmatowalem w fat32), wypakowalem pliki do tego folderu i wlozylem do konsoli i nic, Pomozcie bardzo was prosze bo czytam rozne poradniki ale nic niekapuje. I jeszcze jedno mam pytanie mam gre Prince of Persia i przez mulitimana skopiowalem ta gre z plyty na dysk hdd i po operacji wywalilo mnie z multimana do systemu, w zakladce Gra zrobil sie folder Playstation 3 i gdy klikam w niego robi sie czarny ekran i nic poza tym mozna tylko wylaczyc to przez nacisniecie na guzik w konsoli zeby sie wylaczyla.
Mam nadzieje ze Pomozecie ;)


Z okazji Swiat Zycze Wszystkim Zdrowych Wesolych Swiat oraz Szczesliwego Nowego Roku ;)
Django123
Newbie
 
Posty: 4
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 23.12.2017, 01:31
Firmware: Ferrox

Sponsorzy

Re: Jak wgrywac gry ps3

Postprzez DawidB » 23.12.2017, 03:02

Słabo czytasz. Bo można zrozumieć z opisów co zrobić.
Wnioskuję, że miałeś przerobioną konsolę albo i sam zrobiłeś za pomocą ostatniej możliwej czynności do przejścia na CFW
Bo wgrałeś FERROX ale który? Cobra czy zwykły?
Poza tym w złe miejsce wrzucasz grę.
Opcja SZUKAJ nie gryzie :razz:
Sa­ma wie­dza nie wys­tar­czy, trze­ba jeszcze umieć ją stosować.
Johann Wolfgang Goethe
Jeśli pomogłem kliknij w "łapkę" podziękuj (prawy górny róg)
Avatar użytkownika
DawidB
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 1560
Lokalizacja: na końcu
Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 268 razy
Dołączył(a): 25.08.2015, 12:06
Firmware: REBUG 4.76.1 D-REX

Re: Jak wgrywac gry ps3

Postprzez marciniak » 23.12.2017, 09:34

Folderów-ki wrzucasz do GAMES ,ISO do PS3ISO.
Nie pomagam na pw.
Avatar użytkownika
marciniak
Elite
Elite
 
Posty: 4184
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 526 razy
Dołączył(a): 27.11.2011, 16:48
Firmware: CFW.REBUG 4.80 COBRA

Re: Jak wgrywac gry ps3

Postprzez Django123 » 23.12.2017, 10:17

Wiem ze na pewno to jest opisane tu na forum bo troche trzeba w tym wprawy nabrac zeby robic to wszystko z zamknietymi oczami ale poprostu nic nie kapuje z tych poradnikow, poniewaz jest duzo terminow o ktorych nie mam jeszcze pojecia, ja mam Golego Ferroxa, ale do czego sluzy ten Ferrox z Cobra? Te Foldery GAMES I PS3ISO mam utworzyc na pendrive a wtedy ps3 to zobaczy? I pomoze mi ktos z tym Prince of Persia? Tak jak wspominalem zgralem ta gierke na dysk wewnetrzny HDD i wyciagnolem plyte z napedu zeby zobaczyc czy bede mogl grac tylko z tego dysku Multiman jak skonczyl przenosic gierke na dysk wyrzucil mnie do Ferroxa i w zakladce Gra utworzyl die Folder Playstation3 i jak klikam robi sie czarny ekran i nic poza tym konsola nie reaguje na przcisk PS na padzie ani nic trzeba ja wylaczyc z Power OFFu na konsoli, pomozcie koledzy, Bozia
Wam za to wynagrodzi :)
Django123
Newbie
 
Posty: 4
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 23.12.2017, 01:31
Firmware: Ferrox

Re: Jak wgrywac gry ps3

Postprzez marciniak » 23.12.2017, 10:47

Masz poradniki na forum i opcje szukaj korzystaj i ogarniesz powoli.

https://cse.google.pl/cse?cx=partner-pu ... gsc.page=1
Nie pomagam na pw.
Avatar użytkownika
marciniak
Elite
Elite
 
Posty: 4184
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 526 razy
Dołączył(a): 27.11.2011, 16:48
Firmware: CFW.REBUG 4.80 COBRA



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 4 gości

© 2010-2024