Jailbreak

Dyskusja ogólna na wszystkie tematy dotyczące Jailbreak'u oraz PS3HEN
Regulamin działu
Dział ten służy wyłącznie do wymiany luźnych informacji na temat szeroko pojętej tematyki Jailbreak'u. W dziale ZABRONIONE jest tworzenie nowych tematów dotyczących próśb o pomoc, które powinny być stworzone w sekcji PS3 HELP DESK!
  • Sponsorzy

Jailbreak

Postprzez kaqlos » 15.12.2011, 00:24

Witam wszystkich .
Z góry przepraszam , że tworzę nowy temat ale niestety nie mam czasu szukać na forum .
Zastanawiam się nad kupnem Jailbreak do ps3 , jednak mam do was pare pytań . Gdzie wogle kupie dongla ? na allegro widziałem jedną sztuke i do tego używaną , albo jakieś oprogramowania po 15 zł za sztuke ;/ Czy warto ? i jak wyglądała by instalacja tego w konsoli ? Generalnie chodzi mi o to żeby nie stracić gwaracji w razie gdyby nie daj boże coś się stało z konsolą ... Dlatego też nie chce CFW . I gdybym mógł prośić to czy mogłaby się wypowiedzieć osoba która aktualnie używa jb ? chodzi mi jak wygląda sprawa z updatami i odpalaniem gier
Dziękuje bardzo i liczę na odpowiedź
Pozdrawiam
kaqlos
Newbie
 
Posty: 2
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 15.12.2011, 00:18

Sponsorzy

Re: Jailbreak

Postprzez iraslbn » 15.12.2011, 17:30

Nie baw się w JB, zrób od razu CFW mniej problematyczne.
Avatar użytkownika
iraslbn
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1451
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy
Dołączył(a): 20.05.2011, 07:59
Firmware: CFW3.55 KMEAW

Re: Jailbreak

Postprzez blyoghurt » 15.12.2011, 17:56

Sam zanim wgrałem CFW pytałem się, czy robią problemy przy gwarancji i na tym forum odpowiedziano mi, że nie.
Co do tego oprogramowania za 15zł, to najpewniej chodzi o CFW, które sam możesz wgrać ;)
Wracając jeszcze do JB, to są one nielegalne i dlatego też nie ma ich na allegro.
Avatar użytkownika
blyoghurt
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 161
Lokalizacja: Kalisz
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy
Dołączył(a): 06.09.2011, 09:57
Firmware: CFW 3.55 KMEAW

Re: Jailbreak

Postprzez kaqlos » 16.12.2011, 00:09

Czyli co do JB to nie polecacie na chwilę obecną tak ? Aha rozumiem... Boje się , że będą się czepiać w serwisie gdyby coś sie stało ;/ A z aktualizacjami gier jak to wygląda ?
I dziękuje wam za odp.
kaqlos
Newbie
 
Posty: 2
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 15.12.2011, 00:18

Re: Jailbreak

Postprzez budman9 » 16.12.2011, 00:21

CFW jest na tyle stabilny, że nie opłaca się JB. Jeśli chodzi o serwis to osobiście uważam, że zależy na kogo się trafi (pozatym nie panikuj odrazu, że coś się stanie z PS3). Aktualizacje można robić ale tylko te, które wymagają softu mniejszego od 3.55 (dalej mowa o CFW)
NOR/NAND Downgrade service in Ireland (+353)877166667
Avatar użytkownika
budman9
Elite
Elite
 
Posty: 2864
Lokalizacja: Międzynarodowa
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy
Dołączył(a): 13.11.2011, 12:34

Re: Jailbreak

Postprzez toma666 » 16.05.2012, 14:53

sorry :?: , posiadam cfw 3.55 i zastanawia mnie jedno warto kupować true blue donge za ok 300zł czy tylko szpilać w starsze gry jaki jest przewidziany rozwój dla cfw 3.55 czekać? na przerobione gry(nowości) wolałbym czekać niż zamawiać true blue czyli jb2 ???? czy gry będą na nasz soft przerabiane te co wyjdą w przyszłości ? czy Sony :x: to zablokuje? :-x
ZASTANAWIAM się nad przyszłością JB cfw 3.55 martwię się .. :x: :o: :#: Gracz pzdr
toma666
 

Re: Jailbreak

Postprzez webster » 16.05.2012, 15:04

Jak cie stać i chcesz grać w najnowsze tytuły to kupuj bo dasz mniej za dongle niż za zakup wszystkich gier które true blue obsługuje. Masz taką ilość starych tytułów że zanim przejdziesz je wszystkie to pewnie wyjdzie jakiś CFW ale pewności nie mam. Wybór należy do ciebie.
Pomogłem? Podziękuj przyciskiem Obrazek
Profil forum na facebook'u
Nie ma innego sposobu na downgrade z softów oficjalnych powyżej 3.55 jak użycie programatora(E3 Flasher, Progskeet).
Konsola z data code 1B lub wyższym = nieprzerabialna
Avatar użytkownika
webster
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 615
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 65 razy
Dołączył(a): 14.07.2011, 16:13
Firmware: CFW Rogero 4.30v2.05

Re: Jailbreak

Postprzez Spox_2 » 16.05.2012, 15:05

toma666 napisał(a):sorry :?: , posiadam cfw 3.55 i zastanawia mnie jedno warto kupować true blue donge za ok 300zł czy tylko szpilać w starsze gry jaki jest przewidziany rozwój dla cfw 3.55 czekać? na przerobione gry(nowości) wolałbym czekać niż zamawiać true blue czyli jb2 ???? czy gry będą na nasz soft przerabiane te co wyjdą w przyszłości ? czy Sony :x: to zablokuje? :-x
ZASTANAWIAM się nad przyszłością JB cfw 3.55 martwię się .. :x: :o: :#: Gracz pzdr



Rozwoju 3.55 nie będzie.

Jak długo będzie poprawnie działał True Blue, tego też nikt nie wie.

Skoro się martwisz to kup sobie jedną oryginalną grę raz na 2 miesiące, wyciśnij z niej coś się da, sprzedaj, kup inną i nie płacz.
SERWIS KONSOL PS3, PS4 ==>YLOD, BLOD, DOWNGRADE PS3 DO OFW 3.55 Sony! tel : 795 666 333 | https://wielkielektronik.com | Międzynarodowy certyfikat napraw BGA!
Wideo z naprawy PS3!->https://youtube.com/watch?v=BwxK5TAoKV4
Avatar użytkownika
Spox_2
VIP
VIP
 
Posty: 1034
Lokalizacja: Kielce
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy
Dołączył(a): 11.02.2012, 22:11
Firmware: OFW
PSN ID: Spox2

Re: Jailbreak

Postprzez webster » 16.05.2012, 15:19

Spox_2 napisał(a):Skoro się martwisz to kup sobie jedną oryginalną grę raz na 2 miesiące, wyciśnij z niej coś się da, sprzedaj, kup inną i nie płacz.


Weź człowieku mu nie pisz aby nie płakał tylko normalnie odpowiedz mu jakie są wady i zalety tego rozwiązania.
Kolejne posty w podobnym tonie będą nagradzane ostrzeżeniami.
Pomogłem? Podziękuj przyciskiem Obrazek
Profil forum na facebook'u
Nie ma innego sposobu na downgrade z softów oficjalnych powyżej 3.55 jak użycie programatora(E3 Flasher, Progskeet).
Konsola z data code 1B lub wyższym = nieprzerabialna
Avatar użytkownika
webster
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 615
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 65 razy
Dołączył(a): 14.07.2011, 16:13
Firmware: CFW Rogero 4.30v2.05

Re: Jailbreak

Postprzez Spox_2 » 16.05.2012, 15:32

Przeczytaj uważnie całą moją wypowiedź i wówczas się zastanów co piszesz.

Ludzie oczekują Bóg wie czego od CFW 3,55.

Tak jak napisałem wcześniej to rozwoju 3.55 nie będzie.
Zanim powstanie kolejny CFW np. 4.00 miną lata...

Krótka piłka, wóz albo przewóz.
SERWIS KONSOL PS3, PS4 ==>YLOD, BLOD, DOWNGRADE PS3 DO OFW 3.55 Sony! tel : 795 666 333 | https://wielkielektronik.com | Międzynarodowy certyfikat napraw BGA!
Wideo z naprawy PS3!->https://youtube.com/watch?v=BwxK5TAoKV4
Avatar użytkownika
Spox_2
VIP
VIP
 
Posty: 1034
Lokalizacja: Kielce
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy
Dołączył(a): 11.02.2012, 22:11
Firmware: OFW
PSN ID: Spox2

Re: Jailbreak

Postprzez webster » 16.05.2012, 15:39

Przeczytałem sobie całą twoją wypowiedź. W części twoich wypowiedzi są podobne wstawki dotyczące lamentu ludzi a na tym forum mamy pomóc a nie stwierdzać że płaczą.

Ludzie niech sobie oczekują ale ty nie masz prawa wypisywać że płaczą lamentują itp. bo nie o oto chodzi na tym forum.
Ja w swoich wypowiedziach nie wypisuje ludziom że płaczą czy coś, pytają się bo oni nie są biegli w temacie jak my.

Twoje kolejne posty są już zbędne więc nie pisz i nie drąż tematu bo nagrodzę cie ostrzeżeniem.
Pomogłem? Podziękuj przyciskiem Obrazek
Profil forum na facebook'u
Nie ma innego sposobu na downgrade z softów oficjalnych powyżej 3.55 jak użycie programatora(E3 Flasher, Progskeet).
Konsola z data code 1B lub wyższym = nieprzerabialna
Avatar użytkownika
webster
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 615
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 65 razy
Dołączył(a): 14.07.2011, 16:13
Firmware: CFW Rogero 4.30v2.05



  • Sponsorzy

Powrót do Jailbreak / PS3HEN

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

© 2010-2024