HDMI Brak obrazu Ps3

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

HDMI Brak obrazu Ps3

Postprzez LucaO » 01.04.2016, 10:38

Witam , posiadam konsole ps3 slim ,problem w niej polega na tym że gdy podłączam ją kablem HDMI do TV to nie ma obrazu ,próbowałem podłączyć pod 4 porty HD w tv oraz miałem 3 różne kable jednak bez rezultatu obrazu nadal przez HDMI nie ma , próbowałem resetować ustawienia video w konsoli oraz przywróciłem ją do ustawień fabrycznych jednak dalej nic ,na kablu EURO wszystko działa ,i podłączony kabel HDMI jest wykrywalny bo po przywróceniu ustawień video mam zapytanie czy sygnał ma być przesyłany przez HDMI , po wyborze tej opcji obrazu brak , Uszkodzone gniazdo HDMI czy błąd ustawień ?
LucaO
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 59
Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 02.05.2014, 10:33

Sponsorzy

Re: HDMI Brak obrazu Ps3

Postprzez DawidB » 01.04.2016, 11:14

LucaO napisał(a):Witam , posiadam konsole ps3 slim ,problem w niej polega na tym że gdy podłączam ją kablem HDMI do TV to nie ma obrazu ,próbowałem podłączyć pod 4 porty HD w tv oraz miałem 3 różne kable jednak bez rezultatu obrazu nadal przez HDMI nie ma , próbowałem resetować ustawienia video w konsoli oraz przywróciłem ją do ustawień fabrycznych jednak dalej nic ,na kablu EURO wszystko działa ,i podłączony kabel HDMI jest wykrywalny bo po przywróceniu ustawień video mam zapytanie czy sygnał ma być przesyłany przez HDMI , po wyborze tej opcji obrazu brak , Uszkodzone gniazdo HDMI czy błąd ustawień ?


Według mnie z tego co piszesz to może być uwalone gniazdo HDMI w konsoli.
Sa­ma wie­dza nie wys­tar­czy, trze­ba jeszcze umieć ją stosować.
Johann Wolfgang Goethe
Jeśli pomogłem kliknij w "łapkę" podziękuj (prawy górny róg)
Avatar użytkownika
DawidB
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 1559
Lokalizacja: na końcu
Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 268 razy
Dołączył(a): 25.08.2015, 12:06
Firmware: REBUG 4.76.1 D-REX

Re: HDMI Brak obrazu Ps3

Postprzez LucaO » 01.04.2016, 11:44

Teraz sprawdzam konsole na drugim TV 22" i tam odziwo działa HDMI hmmmm to może coś z TV ? chociaz inna konsola działa bez problemu na tym większym
LucaO
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 59
Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 02.05.2014, 10:33



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

© 2010-2024