HAN 4.84 Instalacja gry dwupłytowej - Proszę o pomoc!

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

HAN 4.84 Instalacja gry dwupłytowej - Proszę o pomoc!

Postprzez Czarjixxx » 18.04.2019, 15:18

Witam! Posiadam PS3 Slim z wgranym Hanem na wersji 4.84. Co jakiś czas instaluję sobie gierki z ps1 i przechodzę, nadeszła pora na Drivera 2, który jest oryginalnie na dwóch płytkach. Próbowałem połączyć pliki, scalić je lecz nie ma szans aby zrobić taki trick. Obie obrazy skonwertowałem tak, aby móc je odpalić na PS3, zainstalowałem je na konsoli lecz po przejściu fabuły z płytki pierwszej, gra prosi mnie o drugą i tutaj jest problem. Znów jeśli odpalę CD 2 od razu, to gra po włączeniu prosi o płytę CD1. Jak poradzić sobie z tym problemem? Być może muszą zainstalować CFW i jakiś multiman to ogarnie? Proszę o pomoc! :?:
Czarjixxx
Newbie
 
Posty: 4
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.01.2019, 22:41

Sponsorzy

Re: HAN 4.84 Instalacja gry dwupłytowej - Proszę o pomoc!

Postprzez Don Vito » 06.08.2019, 21:43

Wiem że trochę odkop ale dla potomnych podam. Jeśli stworzyłeś plik. pkg z obrazów obu płyt do po naciśnięciu
Ps button będziesz miał oprócz standardowych opcji, dodatkowo opcje wyboru płyty. W momęcie kiedy vra poprosi się o kolejną płytę zmieniasz z dysk 1 na dysk 2 i powino się załadować
Don Vito
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 19.04.2017, 15:05

Re: HAN 4.84 Instalacja gry dwupłytowej - Proszę o pomoc!

Postprzez Sokal » 08.08.2019, 05:02

Również szukam pomocy w tym temacie :razz: Spotkałem się z identycznym problemem grając dla odświeżenia pamięci sobie MGS i Oddworld Abe's Exodus :-)) Ale... problem taki sam jak wyżej :-x , zauważyłem na forum że tzw. WebMAN MOD ma taką funkję i tu pytanie czy muszę go instalować czy da się to w multimanie jakoś obejść czy też zwykłym webman.

ps. multimana specjalnie używam dla tych gierek ponieważ tych webman nie widzi :cry:
EDIT
Właśnie z ciekawości pobrałem najnowszego webman mod i starałem się z tym sam uporać lecz jak na złość webmanmod również "nie widzi" kilku gier ...
A co najlepsze widzi disc 1 ale już tej samej gry z disc 2, wyjątkiem jest MGS z którym niema problemu.
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>
Avatar użytkownika
Sokal
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 55
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 23.09.2015, 00:13
Firmware: CFW EVILNAT 4.88.2



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

© 2010-2024