Gry z dysku usb w CFW, CFW a wymiana dysku

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Gry z dysku usb w CFW, CFW a wymiana dysku

Postprzez tomaszozog » 06.12.2011, 13:54

Witam jestem nowy także od razu mówię że szukałem ale raczej nic nie znalazłem konkretnego na moje pytanie, a w sumie na moje pytania bo jest ich kilka :D
1. Mam w tym momencie wersje 3.55 rozmumiem ze moge sobie wgrać CFW ale czy np po zmianie dysku dalej będzie CFW czy po włożeniu "świeżego" dysku do ps3 i po jego sformatowaniu automatycznie się przywróci oficjalny 3.55??
2. Z racji, że mam dysk tylko 40 GB w mojej PS3 (wersja fat) czy po przeróbce na CFW kopie gier będę mógł odpalać z dysku USB? Posiadam Samsunga Portable S2 320GB, chodzi mi o to czy poprostu nie mając kopii gier na dysku PS3 po podłączeniu tegoż dysku na USB z kopiami gier konsola je wykryje bez kopiowania na dysk PS3 i normalnie będą działały?
3. Czy mając kopie gier które wymagają np systemu 3.70 a ja będę miał CFW 3.55 można coś z tym zrobić żeby je odpalić na mojej konsoli?? Czy samo to, że będę miał CFW już wystarczy, że te gry będą działać? Czy poprostu można odpalić tylko te kopie gier które wymagają wersje systemu max. 3.55?

Jeżeli coś źle mówie to prosze o poprawe mnie :D jak mówię jestem nowy a znalezione przezemnie tematy nie dają 100% odpowiedzi. Pozdrawiam
tomaszozog
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 29
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 05.12.2011, 13:34
Firmware: CFW3.55

Sponsorzy

Re: Gry z dysku usb w CFW, CFW a wymiana dysku

Postprzez iraslbn » 06.12.2011, 14:22

1. Firmware jest na kości flash, a więc przy wymianie dysku soft zostanie.
2. Można uruchamiać gry z zewnętrznego, pamiętaj o formacie fat32 reszta jest na forum - odsyłam do lektury
3. Od tego są fixy, a więc na sofcie 3.55 zagrasz w nowości z wyjątkami.

Za ten post autor iraslbn otrzymał podziękowanie od
tomaszozog (06.12.2011, 14:33)
Avatar użytkownika
iraslbn
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1451
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy
Dołączył(a): 20.05.2011, 07:59
Firmware: CFW3.55 KMEAW

Re: Gry z dysku usb w CFW, CFW a wymiana dysku

Postprzez blyoghurt » 06.12.2011, 15:28

Z zewnętrznego można uruchamiać, ale nie wszystkie.
Co do nowych gier, to niektóre działają, inne nie. Wszystko zależy od tego, czy ktoś przerobił grę (zrobił crack) do niej. Np. nowy Battlefield działa, ale Fifa już nie.
Avatar użytkownika
blyoghurt
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 161
Lokalizacja: Kalisz
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy
Dołączył(a): 06.09.2011, 09:57
Firmware: CFW 3.55 KMEAW



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

© 2010-2024