FIFA 13 złamana!!! Eboot od Duplex

Gotowe mody, eboot'y, fix'y, spolszczenia, dlc
Regulamin działu
Stuff zabrania umieszczania tematów dotyczących wszelkiej pomocy i próśb.
  • Sponsorzy

FIFA 13 złamana!!! Eboot od Duplex

Postprzez Patrick » 24.09.2012, 23:55

Obrazek

Tak, jak w temacie. Tak cicho o nich ostatnio było, a tu takie...boom :D

Tutaj link:
Kod: Zaznacz cały
Uwaga! Materiał widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników. Kliknij tutaj aby zobaczyć.
Avatar użytkownika
Patrick
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 172
Podziękował : 37 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Dołączył(a): 15.09.2011, 11:41
Firmware: 6.80

Sponsorzy

Re: FIFA 13 złamana!!! Eboot od Duplex

Postprzez Spox_2 » 25.09.2012, 10:39

Eboot sprawdzony i śmiga jak należy ;)
SERWIS KONSOL PS3, PS4 ==>YLOD, BLOD, DOWNGRADE PS3 DO OFW 3.55 Sony! tel : 795 666 333 | https://wielkielektronik.com | Międzynarodowy certyfikat napraw BGA!
Wideo z naprawy PS3!->https://youtube.com/watch?v=BwxK5TAoKV4
Avatar użytkownika
Spox_2
VIP
VIP
 
Posty: 1034
Lokalizacja: Kielce
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy
Dołączył(a): 11.02.2012, 22:11
Firmware: OFW
PSN ID: Spox2

Re: FIFA 13 złamana!!! Eboot od Duplex

Postprzez iraslbn » 25.09.2012, 15:50

Duplex rulez, będzie w co zagrać...nowego ;]

Kod: Zaznacz cały
Uwaga! Materiał widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników. Kliknij tutaj aby zobaczyć.
Avatar użytkownika
iraslbn
Supreme Elite
Supreme Elite
 
Posty: 1451
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy
Dołączył(a): 20.05.2011, 07:59
Firmware: CFW3.55 KMEAW

Re: FIFA 13 złamana!!! Eboot od Duplex

Postprzez Konr@do » 26.09.2012, 08:30

Lista must have'ów coraz większa :)

Uwielbiam grać w tytuły przedpremierowe :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Konr@do
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
 
Posty: 2632
Lokalizacja: Kraina Darmowych Linków
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 411 razy
Dołączył(a): 14.07.2011, 22:52
Firmware: Habib 4.46 Cobra
PSN ID: Konrado 359

Re: FIFA 13 złamana!!! Eboot od Duplex

Postprzez daroo110 » 28.09.2012, 21:45

:D Mnie by sie nie chciało tak kombinować z grami, jednym chodzi drugim nie chodzi, fixy jakies , eboty, mnie by sie nie chciało ogarniac tematu, , jak Wam sie tak chce, póki co PS3 nie jest tak rozpracowane że robisz np. obraz gry z jakimś tam dodatkowym programikiem na obrazie ISO wgrywasz do konsoli i grasz, trzeba sie nie źle nagimnastykować żeby odpalic gierke a nie daj Boże jeszcze jakaś zwiecha czarnulki. Jednym słowem lepiej jeszcze poczekać jak wyjdzie PS4 to programiści z Sony sami puszczą farbe jak do końca złamac zabezpieczenia żeby oni mogli miec cały czas prace w korporacji i wymyslac nowe zabezpieczenia. Tak było w przypadku kiedy swoją świetnośc kończyła PS2 a wchodziło PS3. Np. teraz konsola Ps2 to małe centrum Multimedialne, divx,mp3, zdjecia i wszystko za pomącą malutkiego programu na karcie pamieci, a kiedys przeróbki, czipy, swap magiki,cuda wianki i tym podobne, zreszta takie działani producentów to nie tylko w konsolach, ale i w przemysle telewizji płatnej tak było a to wszystko tylko po to żeby interes sie krecił i rozwijał!!! %-) Lepiej kupić sobie używana gre jak Cie nie stac na nowa i chyba mniej głowa boli niż takie kombinowanie. Pozdrawiam wszystkich wytrwałych ;]
Avatar użytkownika
daroo110
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 80
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Dołączył(a): 26.11.2011, 23:28
Firmware: 4.75

Re: FIFA 13 złamana!!! Eboot od Duplex

Postprzez Konr@do » 28.09.2012, 21:58

Chyba masz bardzo małe pojęcie o czym piszesz...

jak Wam sie tak chce, póki co PS3 nie jest tak rozpracowane że robisz np. obraz gry z jakimś tam dodatkowym programikiem na obrazie ISO wgrywasz do konsoli i grasz, trzeba sie nie źle nagimnastykować żeby odpalic gierke a nie daj Boże jeszcze jakaś zwiecha czarnulki


Po co obraz? Ściągam grę, wrzucam ją na mój 2TB dysk zewnętrzny, ewentualnie podmieniam kilka plików lub wrzucam plik PKG również na dysk i uruchamiam ją na ps3. Jaka tu gimnastyka? Żadnego patchowania obrazów, ani żadnych dupereli :) Zwiecha? Rzadkie zjawisko jeśli chodzi o mnie.

Jednym słowem lepiej jeszcze poczekać jak wyjdzie PS4 to programiści z Sony sami puszczą farbe jak do końca złamac zabezpieczenia żeby oni mogli miec cały czas prace w korporacji i wymyslac nowe zabezpieczenia.


Większych bzdur nie słyszałem... Lepiej przeczekać całą siódmą generację konsol i poczekać na ósmą i dopiero zakupić ps3? Firma zarabia na grach, więc takie "puszczenie farby" wcale nie byłoby dla nich takie korzystne jak Ci się wydaje.

Np. teraz konsola Ps2 to małe centrum Multimedialne, divx,mp3, zdjecia i wszystko za pomącą malutkiego programu na karcie pamieci, a kiedys przeróbki, czipy, swap magiki,cuda wianki i tym podobne


To tylko kwestia dodatków, które wychodzą tylko i wyłącznie dzięki pracy developerów ze sceny. Nie ma to nic wspólnego z grą, więc trochę nie na temat... Wiadomo, że kwestia programów i dodatków homeberw jak na ten moment ma się słabo na ps3, ale to tylko kwestia czasu i w żadnym wypadku nie ma to złego wpływu na odpalanie gier ;)

Lepiej kupić sobie używana gre jak Cie nie stac na nowa i chyba mniej głowa boli niż takie kombinowanie


Wolę 5-10 minut roboty, która jest banalna niż 50-150zł w plecy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Konr@do
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
 
Posty: 2632
Lokalizacja: Kraina Darmowych Linków
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 411 razy
Dołączył(a): 14.07.2011, 22:52
Firmware: Habib 4.46 Cobra
PSN ID: Konrado 359

Re: FIFA 13 złamana!!! Eboot od Duplex

Postprzez daroo110 » 28.09.2012, 22:27

:wink: Konr@do to jest tylko moje skromne zdanie, zobaczymy jak wyjdzie nastepna generacja konsol to wtedy ta poprzednia bedzie totalnie rozpracowana i o to mi chodziło, a dlaczego tak sie dzieje... bo musi isc jakis przeciek bo przecież nie wierze że nagle po wyjsciu na rynek nowych konsol, developerów ze sceny nagle olsniło i starsze konsole zaczynaja byc opanowane w jednym paluszku i czesto wystarzczy mniej kombinowania żeby odpalić pirata a wierz mi jak wyjdzie PS4 to tak bedzie i wspomnisz moje słowa, zresztą taka jest historia każdej konsoli, jak wychodziły nowsze to starsze nagle stawały sie jak otwarta ksiega ( i to już wydaje sie dziwne i daje coś do myslenia) i można było z nią zrobic dużo dużo wiecej jak wtedy kiedy królowały na rynku. I tyle w temacie, wiecej nie warto o tym pisac. Pozdro :)
Avatar użytkownika
daroo110
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 80
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Dołączył(a): 26.11.2011, 23:28
Firmware: 4.75

Re: FIFA 13 złamana!!! Eboot od Duplex

Postprzez daroo110 » 28.09.2012, 22:39

Ale mi nie chodzi o cene gier, ja całkiem o czymś innym pisze Shnelock :?: :?: Zresztą już wiecej mi sie nie chce :-x
Avatar użytkownika
daroo110
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 80
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Dołączył(a): 26.11.2011, 23:28
Firmware: 4.75

Re: FIFA 13 złamana!!! Eboot od Duplex

Postprzez Konr@do » 28.09.2012, 23:00

Shnelock, a Ty dalej o tym samym... Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

a dlaczego tak sie dzieje... bo musi isc jakis przeciek bo przecież nie wierze że nagle po wyjsciu na rynek nowych konsol, developerów ze sceny nagle olsniło i starsze konsole zaczynaja byc opanowane w jednym paluszku i czesto wystarzczy mniej kombinowania żeby odpalić pirata a wierz mi jak wyjdzie PS4 to tak bedzie i wspomnisz moje słowa, zresztą taka jest historia każdej konsoli, jak wychodziły nowsze to starsze nagle stawały sie jak otwarta ksiega ( i to już wydaje sie dziwne i daje coś do myslenia) i można było z nią zrobic dużo dużo wiecej jak wtedy kiedy królowały na rynku


A co w tym dziwnego? Dzieje się tak, gdyż starsza generacja przestaje być rozwijana i dalej zabezpieczana... Przeciek mówisz? Każdą z konsol można było naprawdę szybko przerobić zaraz po ich wyjściu. Przeciek ze strony firmy zaraz po wyjściu konsoli? Raczej mało logiczne :) Koniec tematu... To temat o Fifie 13, a nie naszych przemyśleniach. Kolejne posty nie na temat będą odpowiednio nagradzane.
Obrazek
Avatar użytkownika
Konr@do
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
 
Posty: 2632
Lokalizacja: Kraina Darmowych Linków
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 411 razy
Dołączył(a): 14.07.2011, 22:52
Firmware: Habib 4.46 Cobra
PSN ID: Konrado 359

Re: FIFA 13 złamana!!! Eboot od Duplex

Postprzez handr » 29.09.2012, 10:46

można też link ?
handr
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 29.09.2012, 10:38

Re: FIFA 13 złamana!!! Eboot od Duplex

Postprzez parys » 30.09.2012, 11:45

moge prosic o link z jakiej strony sciagneliscie dzialajaca fife 13 i eboota do tej wersji ? z gory dziekuje
parys
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 26.09.2012, 12:28
Firmware: 3.55

Re: FIFA 13 złamana!!! Eboot od Duplex

Postprzez Dictator » 30.09.2012, 22:56

ja niektórych nie rozumiem, niektórzy wiecznie mają jakiś problem z uruchomieniem gry jak nie tej to innej, a tak naprawdę uruchomienie takiej Fify 13 jest bezproblemowe, a totalne głąby nie mogą sobie poradzić ze znalezieniem gry do pobrania bo tak bardzo chcą mieć za darmo i uruchomić ją co jest najprostszą rzeczą w tym wszystkim, wrzucamy fixa wg instrukcji i robimy kolejne kroki z info, ale kur wa nie, źle że pobrali za darmo co się przypadkiem udało tej ciemnocie to teraz nie chcą trochę pokombinować i uruchomić jej w taki sposób jaki jest opisany w informacjach zawartych do fixa. Nie trybi dana wersja bo coś krzaczy? to kur wa ściągnij drugą wersję od innego uploadera a nie jęczysz, a nie, bo gdzie, co ja kur wa będę ściągał drugi raz tyle GB. Nie chcesz tumanie chwile poczekać aż się ściągnie poprawnie i będziesz mógł pykać za darmo to zapier dalaj do sklepu i kup sobie oryginała!

Zamykajcie ten temat bo to już szkoda czytać co mają do powiedzenia Ci półinteligenci.

Zdenerwowany user. No to buziaczki :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Dictator
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 306
Lokalizacja: S Piekua
Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Dołączył(a): 06.04.2011, 23:43
Firmware: 330HP 640Nm

Re: FIFA 13 złamana!!! Eboot od Duplex

Postprzez Spox_2 » 30.09.2012, 23:07

HAHAHA :D

Uśmiałem się z żoną na maxa za sprawą postu lysy1991. :wink:

Ps. Zauważyłem taką zależność iż Fifa ścina się na konsolach z HDD na którym są jakieś dane.

Sprawdzałem na 2 systemach PS3 i format HDD pomógł + czysta instalk Fify + podmianka plików.
SERWIS KONSOL PS3, PS4 ==>YLOD, BLOD, DOWNGRADE PS3 DO OFW 3.55 Sony! tel : 795 666 333 | https://wielkielektronik.com | Międzynarodowy certyfikat napraw BGA!
Wideo z naprawy PS3!->https://youtube.com/watch?v=BwxK5TAoKV4
Avatar użytkownika
Spox_2
VIP
VIP
 
Posty: 1034
Lokalizacja: Kielce
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy
Dołączył(a): 11.02.2012, 22:11
Firmware: OFW
PSN ID: Spox2

Re: FIFA 13 złamana!!! Eboot od Duplex

Postprzez Lewan » 01.10.2012, 16:19

moze ktos podeslac link na pw do fify? ps3iso.com szukalem ale konta premium mam na nl ale wszystko padlo
Lewan
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 28
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 15.08.2011, 16:40
Firmware: CFW 3.55 KMEAW

Re: FIFA 13 złamana!!! Eboot od Duplex

Postprzez MKX » 04.10.2012, 16:26

HABIBI proponuję wydzielić posty od usera mat16 do końca i przenieść do nowego wątku o fifie w dziale Backup. Dasz radę ? :>
Our own future.
Avatar użytkownika
MKX
Administrator
Administrator
 
Posty: 1173
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 234 razy
Dołączył(a): 20.10.2010, 12:01
Firmware: OFW

Następna strona


  • Sponsorzy

Powrót do Stuff

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

© 2010-2024