FEAR3 - black screen / czarny ekran.

Wszelkie pytania i problemy z kopiami gier na CFW
Regulamin działu
[b]W dziale Backup zabrania się tworzenia podwójnych tematów do jednego tytułu gry. Przed napisaniem tematu, należy użyć wyszukiwarki w celu lokalizacji istniejącego już tematu.
  • Sponsorzy

FEAR3 - black screen / czarny ekran.

Postprzez abbes » 17.08.2012, 16:37

Witam,
Otóż mam problem z FEAR'em 3, niezależnie od tego którą wersję gry zassałem, niezależnie od fixów, bo próbowałem już tych nowych, na 3.55 oraz TB, które posiadam, w obydwu przypadkach kończyło się na starcie black screen'em i kompletną zwiechą konsoli.
Nie wiem, może coś źle robię, może ktoś z Was spotkał się przy FEAR'ze 3 z podobnym problemem i jakoś znalazł rozwiązanie?
Prosiłbym bardzo o jakąś pomoc z Waszej strony, dodam, iż jest to JEDNA JEDYNA gra z której odpaleniem mam problem, wszystkie inne gierki śmigają bez najmniejszych zarzutów,
Pozdrawiam.
abbes
Newbie
 
Posty: 2
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 05.11.2011, 02:21

Sponsorzy

Re: FEAR3 - black screen / czarny ekran.

Postprzez lukasz1091 » 18.08.2012, 19:21

Spróbuj z jakąkolwiek oryginalną płytą z grą w napędzie lub select + x lub bd mirror
"Lubię fajne cycki i zimną whisky"
Obrazek
Obrazek
Pomogłem? Kliknij w Obrazek
Avatar użytkownika
lukasz1091
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 323
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 51 razy
Dołączył(a): 18.08.2011, 13:47
Firmware: CFW 3.55.4 Rebug REX

f3ar

Postprzez Grz3chu12 » 10.09.2012, 11:32

Witam , mam problem z grą f3ar.Próbuję ją odpalić i mi się zawiesza konsola i jest black screen.Z góry dziękuję za odpowiedź.:)

[mod=budman9]Wszelkie problemy z grami czy fix'ami na CFW zamieszczamy w dziale BACKUP! Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.[/mod]
Grz3chu12
Member
Member
 
Posty: 14
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 05.12.2011, 20:50
Firmware: CFW 3.55 Kmeaw



  • Sponsorzy

Powrót do Backup

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

© 2010-2024