E3 flasher - co potrzeba - PORADA

Dyskusja ogólna na wszystkie tematy dotyczące Jailbreak'u oraz PS3HEN
Regulamin działu
Dział ten służy wyłącznie do wymiany luźnych informacji na temat szeroko pojętej tematyki Jailbreak'u. W dziale ZABRONIONE jest tworzenie nowych tematów dotyczących próśb o pomoc, które powinny być stworzone w sekcji PS3 HELP DESK!
  • Sponsorzy

E3 flasher - co potrzeba - PORADA

Postprzez Platkowski » 09.02.2013, 19:59

Witam.

Mam do zakupu E3 flasher, pytanie mam odnośnie tego co oprócz stacji esata będę jeszcze potrzebował ? Chodzi mi o jakiegoś dongla itp. Wiem że E3 card reader mi sie przyda... Ale jakiego dongla moge zastosować, i gdzie go kupić boo widzę że łatwo niema...

Dziękuje za pomoc ;)
Platkowski
Member
Member
 
Posty: 16
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.01.2013, 20:59
Firmware: 3.55

Sponsorzy

Re: E3 flasher - co potrzeba - PORADA

Postprzez Spox_2 » 11.02.2013, 22:50

Napisz do jakiego rodzaju konsoli chcesz zastosować E3 szajsa?

Ogólnie mam na sprzedaż jeden egzemplarz :P

Skąd go mam ?

Klient postanowił na własną rękę wykonać Downgrade za pomocą tego SUPER programatora...
Zakończyło się to tak jak przewidywałem, a więc uwalił konsolę na amen.

Konsole odkupiłem na części a E3 zabawka pozostała dla mnie w gratisie :P Teraz można ją odsprzedać :-))
SERWIS KONSOL PS3, PS4 ==>YLOD, BLOD, DOWNGRADE PS3 DO OFW 3.55 Sony! tel : 795 666 333 | https://wielkielektronik.com | Międzynarodowy certyfikat napraw BGA!
Wideo z naprawy PS3!->https://youtube.com/watch?v=BwxK5TAoKV4
Avatar użytkownika
Spox_2
VIP
VIP
 
Posty: 1034
Lokalizacja: Kielce
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy
Dołączył(a): 11.02.2012, 22:11
Firmware: OFW
PSN ID: Spox2

Re: E3 flasher - co potrzeba - PORADA

Postprzez bartek04 » 12.02.2013, 00:54

to jaki programator polecasz do tego zamiast e3 ?
profil psn barteks04
bartek04
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 72
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Dołączył(a): 11.11.2012, 12:37
Firmware: 4.41

Re: E3 flasher - co potrzeba - PORADA

Postprzez Platkowski » 12.02.2013, 01:08

Przewidywales ze uwali, bo ? Troche jasniej bo widze ze E3 cos robi a Ty ciagle negujesz cos co tworza z mysla o downgrade-dzie . Chcesz mi sperzedac cos co nie dziala w takim badz razie?

-- 12.02.2013, 00:09 --

Przewidywales ze uwali, bo ? Troche jasniej bo widze ze E3 cos robi a Ty ciagle negujesz cos co tworza z mysla o downgrade-dzie . Chcesz mi sperzedac cos co nie dziala w takim badz razie?
Platkowski
Member
Member
 
Posty: 16
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.01.2013, 20:59
Firmware: 3.55

Re: E3 flasher - co potrzeba - PORADA

Postprzez Spox_2 » 12.02.2013, 16:56

E3 szajs sam w sobie jest najtańszym programatorem do kości NOR. Co za tym idzie ? Najgorzej wykonany, najmniej trwały.

Programator jaki posiadam działa (testowany na konsoli PS3 Slim) poprawnie.


Nie raz już wspominałem że samo urządzenie to kropla w morzu...
W przypadku E3 do poprawnej pracy potrzebny jest idealny docisk klipa do kości NOR, ewentualnie lutowanie E3 Linkera(czy jakoś tak).

Szary zjadacz chleba nie polutuje poprawnie 56 przewodów dających łącznie 112 pól.
Jak znajdę czas to wrzucę fotki poglądowe konsol po szaleńcu lutującym E3 linkera do płyty PS3 Slim, wówczas wszystko stanie się oczywiste.



Inne programatory ?

Oczywiście!
Tania opcja : Progskeet

Droga opcja :
Wystarczy posiadać Uniwersalne progi z podstawkami na dany TSOP + umiejętności manualne do lutowania + wiedza jak ugryźć daną kość.


Magii w tym nie ma, tylko wprawa i doświadczenie.

W PL jest tak że ktoś nie chce dać za downgrade np 200 zł i sobie myśli...."Lepiej kupię E3 i a nóź mi się uda zrobić ten downgrade..." Jednemu się uda, innemu już nie.


Jeżeli ktoś jest ogrodnikiem a zabiera się za elektronikę to efekt końcowy wydaje się być oczywisty ?
SERWIS KONSOL PS3, PS4 ==>YLOD, BLOD, DOWNGRADE PS3 DO OFW 3.55 Sony! tel : 795 666 333 | https://wielkielektronik.com | Międzynarodowy certyfikat napraw BGA!
Wideo z naprawy PS3!->https://youtube.com/watch?v=BwxK5TAoKV4
Avatar użytkownika
Spox_2
VIP
VIP
 
Posty: 1034
Lokalizacja: Kielce
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy
Dołączył(a): 11.02.2012, 22:11
Firmware: OFW
PSN ID: Spox2



  • Sponsorzy

Powrót do Jailbreak / PS3HEN

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

© 2010-2024
cron