Dziwny problem z padem DS3

Wszelkie pytania i problemy z konsolą, homebrew, jailbreak
Regulamin działu
UWAGA! Problemy z grami zamieszczamy w dziale Backup!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Dziwny problem z padem DS3

Postprzez Raiden » 26.01.2019, 18:01

Witam mam taki dziwny problem z padem który nie do końca nawet umiem wyjaśnić.

Jak uruchamiam konsole tymże padem to włącza się normalnie i pad i konsola ale nie moge nic tym padem zrobić (nie dziala żaden przycisk). Ale jak włącze innego pada i wcisne na nim jakikolwiek przycisk to nagle ten pierwszy zaczyna działać.

Ale problemy się tu nie kończą. Gdy wcisne osobno start albo select to obydwa działają jak należy ale jak wcisne je jednoczesnie to zamiast pokazać temperature odświerza xml (na tym drugim padzie się tak nie dzieje, działa dobrze).

Lecimy dalej. Jak wcisne R3+L3+R2 to normalnie ukrywa mi psn paczem czyli wychodzi na to że L3 działa jak należy, ale jak wciskam tylko przycisk L3 to już nie działa. W dodatku czasami przestaje działać ale jak znowu wcisne cokolwiek na innym włączonym padzie to nagle zaczyna działać. Sprawdzałem to już ze 40 razy i za każdym razem jest tak samo.

Czy ktoś coś z tego rozumie? Bo jak dla mnie to nie ma to kompletnie żadnego sensu...Jeszcze wczoraj grałem tym padem i było wszystko ok

Dodam że reset pada nie wchodzi w gre bo ten przycisk zepsuł się dawno temu.
Raiden
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 100
Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 05.02.2015, 18:51
Firmware: 4.75 Starbucks v1.00

Sponsorzy

Re: Dziwny problem z padem DS3

Postprzez Legrys » 26.01.2019, 22:59

Z mojej strony dodam, ze jest prosty test pada, program gamepadtest.pkg Zainstaluj na PS3 i zrób test. Może to coś ci pomoże lub pad nieoryginalny albo może już siada :( :o: :x: :#: :^:
CFW SPY 4.84 COBRA 8.01
Discord: Michal_burnout#5434
Avatar użytkownika
Legrys
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 190
Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Dołączył(a): 22.02.2017, 15:25

Re: Dziwny problem z padem DS3

Postprzez Atr3ju » 27.01.2019, 01:28

Nieoryginalne masz te pady ? Warto spróbować kombinacji z jednym oryginalnym lub dwoma jak masz taką możliwość. Jeśli jednak masz nieoryginalne to już wiesz dlaczego ich nie warto kupować.
Obrazek
Avatar użytkownika
Atr3ju
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 165
Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Dołączył(a): 05.04.2016, 16:47

Re: Dziwny problem z padem DS3

Postprzez Raiden » 27.01.2019, 14:42

Oba pady oryginalne. Przed chwilą go sprawdziłem i nie wiem co jest z nim ale teraz nagle zacżął znowu działać...Nie ogarniam tego
Raiden
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 100
Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 05.02.2015, 18:51
Firmware: 4.75 Starbucks v1.00



  • Sponsorzy

Powrót do Pierwsza Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

© 2010-2024