Dragon Ball Raging Blast - Pakiety postaci skąd ściągnąć

PSN, PSS, Multi, Konfiguracja
  • Sponsorzy

Dragon Ball Raging Blast - Pakiety postaci skąd ściągnąć

Postprzez SonGoqu » 07.05.2012, 19:05

Witam, mam takie pytanko, otóż przed przerobieniem konsoli ściągnąłem sobie wszystkie pakiety dodatkowych postaci do gry Dragon Ball Raging Blast. Po przerobieniu konsoli nie logowałem się do internetu z poziomu konsoli, nie zauważyłem jednak, że w multimanie można się przecież połączyć z PSN Store co również dnia dzisiejszego uczyniłem, chciałem ponownie ściągnąć pakiety tych dodatkowych postaci do Dragon Ball Raging Blast i może również do Dragon Ball Raging Blast 2. Niestety nie mogę nigdzie odnaleźć tych pozycji (pakietów z postaciami). Czy ktoś może poratować mnie radą gdzie mam ich szukać. Z góry dziękuję.
Avatar użytkownika
SonGoqu
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 27
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 22.08.2011, 13:41

Sponsorzy

Re: Dragon Ball Raging Blast - Pakiety postaci skąd ściągnąć

Postprzez omen0209 » 07.05.2012, 20:52

przecież na firmware 3.55 nie zalogujesz się do PSN więc jakim cudem akurat Tobie się to "udało"? A pakiety postaci mogą być albo w multimanie jak zaktualizujesz grę (może coś znajdzie, nie musi) albo możesz poszukać na własną rękę w internecie i zainstalować z pkg.
omen0209
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 132
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Dołączył(a): 11.10.2011, 19:43
Firmware: Official Fimware
PSN ID: omen0209PL

Re: Dragon Ball Raging Blast - Pakiety postaci skąd ściągnąć

Postprzez SonGoqu » 07.05.2012, 21:09

No wkradł tu się mały błąd nie PSN Store a PSX Store (http://www.psxstore.com/). Nie ma tu niestety add-ons (tam najprawdopodobniej znajdowały się te paczki - http://us.playstation.com/games-and-media/add-ons/dragon-ball-raging-blast-ultimate-warriors-pack-3.html )jak to jest w sieci Sony, a w internecie nie udało mi się znaleźć tych paczek z osobna dlatego też pytam.
Avatar użytkownika
SonGoqu
Silver Member
Silver Member
 
Posty: 27
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 22.08.2011, 13:41



  • Sponsorzy

Powrót do Online

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

© 2010-2024