Downgrade po aktualizacji

Wszelkie pytania i problemy w sprawach downgrade konsoli
  • Sponsorzy

Downgrade po aktualizacji

Postprzez 105swistak » 18.11.2013, 23:19

Witam.

Dziwnym trafem została zaktualizowana moja konsola. Nie przeze mnie, ale cóż... jest na niej soft 4.50.
Wcześniej był cwf 3.55, teraz owf 4.50... więc jedyna opcja to downgrade, prawda?

Rozumiem, że nie istnieje inna opcja?

Szkoda rozstać się z +/-200 zł na naprawę, ale jeżeli jest to ostateczność to niestety.

I teraz pytanie, kto w okolicach Warszawy robi to najlepiej i powiedzmy najtaniej? I czy taka usługa jest płatna tylko za downgrade do owf 3.55 czy również w cenie jest instalacja cwf + multiman? Jak to wygląda?

Pozdrawiam.
105swistak
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 09.11.2013, 21:09

Sponsorzy

Re: Downgrade po aktualizacji

Postprzez Spox_2 » 19.11.2013, 00:50

105swistak napisał(a):Witam.

Dziwnym trafem została zaktualizowana moja konsola. Nie przeze mnie, ale cóż... jest na niej soft 4.50.
Wcześniej był cwf 3.55, teraz owf 4.50... więc jedyna opcja to downgrade, prawda?

Rozumiem, że nie istnieje inna opcja?

Szkoda rozstać się z +/-200 zł na naprawę, ale jeżeli jest to ostateczność to niestety.

I teraz pytanie, kto w okolicach Warszawy robi to najlepiej i powiedzmy najtaniej? I czy taka usługa jest płatna tylko za downgrade do owf 3.55 czy również w cenie jest instalacja cwf + multiman? Jak to wygląda?

Pozdrawiam.


Czeka Cie tylko i wylacznie płatna wersja.

Najlepiej i najtaniej w parze nigdy nie szło. Czy ktos Ci wgra OFW czy CFW to juz jego wolna wola.

Najlepiej oddawać Konsole w sprawdzone ręce zweryfikowane przez inne osoby.

Jezeli zależy Ci na jakości to zapraszam do naszego serwisu -> opcja wysyłkowa kurierem, czekasz około 7dni i masz Konsole odrestaurowana jak ta lala. Na pokładzie znajdzie sie wpelni legalne oprogramowanie OFW 3.55 Sony.
Nie używamy żadnych E3 Flashery, progskeet'ow, teensy i innych tanich rzeczy.
Wszystko wykonywane na drogich programatorach uniwersalnych.
Calkowity koszt + wysyłka = 200 zł brutto.


Jezeli zależy Ci na osobistym załatwieniu sprawy w Wawie to poszukaj na Allegro oraz tablicy. Oferty napewno sie jakies znajda. Zapewne kazdy bedzie pracował przy E3 Flasherze (niektóre PL firmy uważają to za atut...bez komentarza) ale jak sie uda wykonać to powinno byc dobrze.
SERWIS KONSOL PS3, PS4 ==>YLOD, BLOD, DOWNGRADE PS3 DO OFW 3.55 Sony! tel : 795 666 333 | https://wielkielektronik.com | Międzynarodowy certyfikat napraw BGA!
Wideo z naprawy PS3!->https://youtube.com/watch?v=BwxK5TAoKV4
Avatar użytkownika
Spox_2
VIP
VIP
 
Posty: 1034
Lokalizacja: Kielce
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 114 razy
Dołączył(a): 11.02.2012, 22:11
Firmware: OFW
PSN ID: Spox2



  • Sponsorzy

Powrót do Downgrade

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

© 2010-2024