DIABLO III [spolszczenie]

Gotowe mody, eboot'y, fix'y, spolszczenia, dlc
Regulamin działu
Stuff zabrania umieszczania tematów dotyczących wszelkiej pomocy i próśb.
  • Sponsorzy

DIABLO III [spolszczenie]

Postprzez RANDY RKO » 03.09.2013, 15:34

[center]Obrazek

Diablo III to kolejna część niezwykle popularnej serii hack'n'slash, która zadebiutowała w 1996 roku. Produkcja zawiera kilka rozwiązań znanych z poprzednich części marki i wprowadza mnóstwo nowych pomysłów. Jej producentem jest firma Blizzard Entertainment, znana z wielu udanych i świetnie sprzedających się marek (m.in.World of Warcraft, StarCraft).

W trzeciej odsłonie Diablo wracamy do świata Sanktuarium, aby jeszcze raz zmierzyć się z siłami ciemności i tytułowym demonem. Gra rozpoczyna się w dwadzieścia lat po wydarzeniach znanych z Diablo II, w którym grupa herosów zatriumfowała nad złem. Na katedrę w Tristram spada tajemnicza kometa, która rozbudza spoczywające w niej piekielne zastępy. Świat Sanktuarium potrzebuje więc nowych bohaterów: do akcji wkraczają barbarzyńca, czarownik, mnich, szaman i łowca demonów. Każdy z nich dysponuje własnym tłem fabularnym. Ponadto, Blizzard rozbudował opowiadaną w grze historię i uczynił ją ważniejszym elementem rozgrywki, m.in. poprzez dodanie znajdowanych w świecie gry krótkich wpisów do dziennika podróży (np. wspomnień jednego z żołnierzy króla Leoryka) oraz krótkich przerywników w poszczególnych aktach, stylizowanych na zapiski bohaterów. Dzięki temu fani uniwersum mogą poznać wiele nowych informacji o odwiecznym konflikcie Wysokich Niebios z siłami Płonącego Piekła. W grze pojawia się wiele nawiązań do poprzednich odsłon serii, na czele z postaciami Deckarda Caina i Archanioła Tyraela, a także nowi bohaterowie opowieści, jak chociażby młoda Lea.

Diablo III to gra akcji RPG, w której wcielamy się w jednego z wymienionych bohaterów – lub bohaterek – i przemierzamy obszerne krainy, podzielone na cztery akty. Podczas podróży wykonujemy zadania zlecane przez mieszkańców świata bądź losowo pojawiające się w grze, a także walczymy z hordami przeciwników. Każda z postaci operuje innym systemem energii, dysponuje unikalnym zestawem umiejętności i może używać wybranych rodzajów broni. Mówiąc inaczej, granie Barbarzyńcą różni się diametralnie od prowadzenia na przykład Czarownika. Wiele zależy też od pomysłowości gracza i zdobytych przedmiotów: czary i zdolności można bowiem modyfikować za pomocą kamieni runicznych, które nadają im nowe efekty oraz zwiększają statystyki postaci.

Twórcy ze studia Blizzard nie poprzestali na wprowadzeniu nowych klas postaci i urozmaiceniu systemu rozwoju i modyfikowania zdolności. W Diablo III pojawia się wiele innych pomysłów: system towarzyszy (pomagających w grze solowej), setki osiągnięć motywujący gracza do dalszej zabawy, funkcja „Siły potworów”, pozwalająca na dostosowanie poziomu trudności do własnych preferencji, a także wiele losowo generowanych wydarzeń (np. konieczność wydostania się z lochu w jak najkrótszym czasie, obrona kowala przed hordami nacierających wrogów itp.).

Ponadto zmieniono interfejs zarządzania postacią, walkę uczyniono bardziej dynamiczną oraz poprawiono sterowanie. Ważnymi elementami Diablo III pozostają: ogromna liczba przedmiotów, jakie można znaleźć podczas gry, mnóstwo typów wrogów, dziesiątki minibossów oraz losowo generowane podziemia. Dla weteranów serii przygotowano nowy poziom trudności – Inferno. Łącznie w grze możemy zdobyć 60 poziomów podstawowych oraz 100 mistrzowskich, co zapewnia wiele setek godzin zabawy.

Blizzard rozbudował systemy sieciowe w swojej produkcji. W Diablo III można w łatwy sposób dołączyć się do gier innych ludzi lub wybrać się ze znajomymi na wspólną wyprawę. Pierwotnie w chwili premiery w grze nie był obecny tryb zmagań z innymi graczami, ale został on dodany w łatce 1.0.7 w formie „potyczek”, rozgrywających się na specjalnej arenie. Istotnym elementem zabawy stał się dom aukcyjny, kojarzący się z grami MMO. Dzięki niemu możliwe jest kupowanie i sprzedawanie przedmiotów wszystkim uczestnikom zabawy – także z wykorzystaniem prawdziwej waluty. Elementy sieciowe Diablo III obsługiwane są przez platformę Battle.net, a do gry wymagane jest stałe połączenie z Internetem.

Oprawa audiowizualna Diablo III stoi na wysokim poziomie, z jakiego słyną gry Blizzarda. Grafika obfituje w wiele szczegółów, a klimatyczna muzyka, w której można usłyszeć aranżacje symfoniczne, chóry, a także znane wszystkim miłośnikom serii fragmenty gitarowe, podkreśla mroczny klimat świata Sanktuarium.

Tryb gry: single / multiplayer Tryb multiplayer: Internet


Wideo: http://www.youtube.com/watch?v=28CjsLd-5pI

Spolszczenie - Download

Kod: Zaznacz cały
Uwaga! Materiał widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników. Kliknij tutaj aby zobaczyć.
Obrazek


POMOGŁEM,KLIKNIJ DZIĘKI

Za ten post autor RANDY RKO otrzymał podziękowania - 4
DOBRODZIEJ (04.09.2013, 01:12), Grzesiek (19.12.2013, 15:09), marciniak (03.09.2013, 19:36), NeuroN (03.09.2013, 15:45)
Avatar użytkownika
RANDY RKO
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 116
Lokalizacja: Będzin woj.śląskie
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy
Dołączył(a): 27.08.2011, 15:34
Firmware: REBUG 4.46.1 REX
PSN ID: ApExPrEdAtOr_HP

Sponsorzy

Re: DIABLO III - spolszczenie

Postprzez Radoi » 04.09.2013, 13:31

wszystko ładnie działa
dzięki!
Radoi
Member
Member
 
Posty: 10
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.03.2013, 17:42

Re: DIABLO III - spolszczenie

Postprzez marciniak » 04.09.2013, 16:11

Radoi napisał(a):wszystko ładnie działa
dzięki!

Eboota tez podmieniałeś? i param czy tylko pliki jezykowe zapodałeś?
Nie pomagam na pw.
Avatar użytkownika
marciniak
Elite
Elite
 
Posty: 4184
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 526 razy
Dołączył(a): 27.11.2011, 16:48
Firmware: CFW.REBUG 4.80 COBRA

Re: DIABLO III - spolszczenie

Postprzez RANDY RKO » 04.09.2013, 16:16

Eboota tez podmieniałeś? i param czy tylko pliki jezykowe zapodałeś?

Ja osobiście to pobrałem na nowo w wersji PL także marciniak ja Ci nie pomogę niestety
Obrazek


POMOGŁEM,KLIKNIJ DZIĘKI
Avatar użytkownika
RANDY RKO
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 116
Lokalizacja: Będzin woj.śląskie
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy
Dołączył(a): 27.08.2011, 15:34
Firmware: REBUG 4.46.1 REX
PSN ID: ApExPrEdAtOr_HP

Re: DIABLO III - spolszczenie

Postprzez Radoi » 04.09.2013, 18:24

wszystko podmieniłem i działa
Radoi
Member
Member
 
Posty: 10
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 14.03.2013, 17:42

Re: DIABLO III - spolszczenie

Postprzez marciniak » 04.09.2013, 19:15

Ja własnie zapomniałem z płytki odpalac po zmianie plików bo cos mi sie pomaniło ze działa na pewno bez(nic dziwnego na dysku 200 gier mozna nie pamietac która z płytka która bez %-) )i kilka razy mi złapało zwieche(odbudowa bazy danych itp.) i cos z softem mi sie porabało bo pózniej zadna gra nie chciała odpalic i musiałem zapodac jeszcze raz soft %-) ale juz wszystko smiga 8)
Nie pomagam na pw.
Avatar użytkownika
marciniak
Elite
Elite
 
Posty: 4184
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 526 razy
Dołączył(a): 27.11.2011, 16:48
Firmware: CFW.REBUG 4.80 COBRA

Re: DIABLO III - spolszczenie

Postprzez djnorbert » 04.09.2013, 20:32

@marciniak, przecież możesz w MM zaznaczyć opcję że gra potrzebuje płyty.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
djnorbert
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 290
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy
Dołączył(a): 13.07.2013, 16:16

Re: DIABLO III - spolszczenie

Postprzez bikowal » 04.09.2013, 20:57

Lepsza jest ta gra od wersji na PC?

Wysłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 4
Obrazek
Avatar użytkownika
bikowal
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 303
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy
Dołączył(a): 21.07.2012, 16:02
Firmware: Rogero 4.30
PSN ID: bikowalczyk

Re: DIABLO III - spolszczenie

Postprzez marciniak » 04.09.2013, 21:03

djnorbert napisał(a):@marciniak, przecież możesz w MM zaznaczyć opcję że gra potrzebuje płyty.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Chodzi o to że ta gra i sporo innych a jednak odpala bez płyty w napędzie i nie o żadną opcje w MM tu chodzi :wink: 8)
Nie pomagam na pw.
Avatar użytkownika
marciniak
Elite
Elite
 
Posty: 4184
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 526 razy
Dołączył(a): 27.11.2011, 16:48
Firmware: CFW.REBUG 4.80 COBRA

Re: DIABLO III - spolszczenie

Postprzez djnorbert » 05.09.2013, 00:06

Ja mam to samo na myśli co Ty;). Tyle właśnie, że w MM możesz sobie to zaznaczyć i jeśli uruchomisz grę to wyskoczy Ci komunikat, żebyś włożył oryginalny krążek z grą. Ja tak robie z każdą grą, która potrzebuje płyty w napędzie i wtedy nie da się zapomnieć%-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
djnorbert
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 290
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy
Dołączył(a): 13.07.2013, 16:16

Re: DIABLO III - spolszczenie

Postprzez Konr@do » 05.09.2013, 06:46

bikowal napisał(a):Lepsza jest ta gra od wersji na PC?

Wysłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 4


Nigdy nie będzie :P


djnorbert napisał(a):Ja mam to samo na myśli co Ty;). Tyle właśnie, że w MM możesz sobie to zaznaczyć i jeśli uruchomisz grę to wyskoczy Ci komunikat, żebyś włożył oryginalny krążek z grą. Ja tak robie z każdą grą, która potrzebuje płyty w napędzie i wtedy nie da się zapomnieć%-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4


A nie lepiej po prostu nie wyjmować płyty? ...


Co do samego spolszczenia, to wszystko śmiga bez najmniejszych problemów. Dodam jeszcze, że można spokojnie usuwać pliki z innymi językami (de, fr, esp itd).
Obrazek
Avatar użytkownika
Konr@do
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
 
Posty: 2632
Lokalizacja: Kraina Darmowych Linków
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 411 razy
Dołączył(a): 14.07.2011, 22:52
Firmware: Habib 4.46 Cobra
PSN ID: Konrado 359

Re: DIABLO III - spolszczenie

Postprzez marciniak » 05.09.2013, 08:13

Ja jak nie ma potrzeby to nie mam płyty w napędzie po co ma piłowac laser nie potrzebnie :wink:
Nie pomagam na pw.
Avatar użytkownika
marciniak
Elite
Elite
 
Posty: 4184
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 526 razy
Dołączył(a): 27.11.2011, 16:48
Firmware: CFW.REBUG 4.80 COBRA

Re: DIABLO III - spolszczenie

Postprzez djnorbert » 05.09.2013, 14:11

Ja tak samo nie zostawiam płyty w napędzie, bo jak to mówi @marciniak, po co ma piłować laser... Po prostu włączam sobie ta funkcje i nie mam czegoś takiego, że gra mi później nie działa%-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
djnorbert
Platinum Member
Platinum Member
 
Posty: 290
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy
Dołączył(a): 13.07.2013, 16:16

Re: DIABLO III - spolszczenie

Postprzez Konr@do » 05.09.2013, 23:22

Bez przesady Panowie - laser nie jest praktycznie w ogóle używany ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Konr@do
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
[*] R.I.P. 27.08.17 [*]
 
Posty: 2632
Lokalizacja: Kraina Darmowych Linków
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 411 razy
Dołączył(a): 14.07.2011, 22:52
Firmware: Habib 4.46 Cobra
PSN ID: Konrado 359

Re: DIABLO III - spolszczenie

Postprzez marciniak » 06.09.2013, 07:27

Słychac że chwile płytka chodzi i zatrzymuje się %-)
Nie pomagam na pw.
Avatar użytkownika
marciniak
Elite
Elite
 
Posty: 4184
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 526 razy
Dołączył(a): 27.11.2011, 16:48
Firmware: CFW.REBUG 4.80 COBRA

Następna strona


  • Sponsorzy

Powrót do Stuff

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

© 2010-2024