Czy można włączyć wifi?

Jeśli nie wiesz gdzie napisać temat
  • Sponsorzy

Czy można włączyć wifi?

Postprzez anders211 » 28.11.2020, 02:09

Witam
Od 2 lat posiadam z allegro przerobioną konsolę PS3 SLIM 320GB CECH-2504B z softem: CFW 4.81 COBRA 7.30.
Gry ładuję do xmb aplikacją mmCM, ale jest też webman, webmanmod, menadzer plików pkg.
Do tej pory nie włączałem wifi, bo bałem się że producent zablokuje konsolę czy tam że soft się automatycznie sam zaktualizuje np. przy uruchamianiu jakiejś gry. Gry wgrywałem na dysk konsoli podłączając do kompa kabel ethernetowy i na ten czas odłączając komputer od internetu.
Dziś jednak przeczytałem, że to tylko taka sytuacja z blokadą może mieć miejsce jakbyś do PSN próbował się zalogować. Natomiast wifi tak sobie możesz włączyć i używać np. przeglądarki. Czy to prawda? A co gdy uruchamiam gry, wtedy lepiej odłączyć wifi aby czasem jakaś automatyczna aktualizacja nie poszła?
Z góry dziękuję za rozwianie wątpliwości
anders211
Newbie
 
Posty: 4
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 28.11.2020, 01:35

Sponsorzy

Re: Czy można włączyć wifi?

Postprzez GNT » 29.11.2020, 12:00

anders211 napisał(a):Witam
Od 2 lat posiadam z allegro przerobioną konsolę PS3 SLIM 320GB CECH-2504B z softem: CFW 4.81 COBRA 7.30.
Gry ładuję do xmb aplikacją mmCM, ale jest też webman, webmanmod, menadzer plików pkg.
Do tej pory nie włączałem wifi, bo bałem się że producent zablokuje konsolę czy tam że soft się automatycznie sam zaktualizuje np. przy uruchamianiu jakiejś gry. Gry wgrywałem na dysk konsoli podłączając do kompa kabel ethernetowy i na ten czas odłączając komputer od internetu.
Dziś jednak przeczytałem, że to tylko taka sytuacja z blokadą może mieć miejsce jakbyś do PSN próbował się zalogować. Natomiast wifi tak sobie możesz włączyć i używać np. przeglądarki. Czy to prawda? A co gdy uruchamiam gry, wtedy lepiej odłączyć wifi aby czasem jakaś automatyczna aktualizacja nie poszła?
Z góry dziękuję za rozwianie wątpliwości


Jak korzystasz z internetu (z wyjątkiem usług PSN), to jest praktycznie zerowe ryzyko złapania bana. Jeśli masz podłączoną konsolę do internetu to również uważaj na aktualizacje do OFW, bo twój aktualny soft jest trochę przestarzały. Jak zaktualizujesz konsolę do aktualnego CFW, bądź zaspoofujesz to nawet będziesz mógł swobodnie grać online.
Jeśli pomogłem kliknij w górnym prawym rogu Obrazek a nie pisz dzięki :)
Avatar użytkownika
GNT
Donators
Donators
 
Posty: 616
Lokalizacja: Poland
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 84 razy
Dołączył(a): 12.01.2012, 18:22
Firmware: HABIB/Cobra 4.84



  • Sponsorzy

Powrót do Dla zielonych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

© 2010-2024