CFW NA 4.82 CECH2504B

Dyskusja ogólna na wszystkie tematy dotyczące Jailbreak'u oraz PS3HEN
Regulamin działu
Dział ten służy wyłącznie do wymiany luźnych informacji na temat szeroko pojętej tematyki Jailbreak'u. W dziale ZABRONIONE jest tworzenie nowych tematów dotyczących próśb o pomoc, które powinny być stworzone w sekcji PS3 HELP DESK!
  • Sponsorzy

CFW NA 4.82 CECH2504B

Postprzez Zieolonawy » 19.09.2018, 09:51

Witam
Od pewnego czasu próbóje przerobić konsole grzebie w forach ale itak wychodzi na to samo
posiadam konsole SLIM 320GB CECH2504B DATE CODE = 1B z fw 4.82
gdy instaluje jakikolwiek cfw czy rebuga czy coś zawsze staje na 70 % i jest że uszkodzone dane nwm czy coś zle robie głowa mi pęka od czytania wiem że jest to możliwe https://www.olx.pl/oferty/q-Konsola-PS3 ... ECH-2504B/ tutaj ktoś ma taką samą przerobioną

Prosił bym o pomoc nwm czemu nic niechce mi sie zainstalowac
instalowałem większośc z tąd -> custom-firmware-f8.html wszytko na wersje 4.82 co sie dało
nwm nawet czy dobrze wybrałem wersje ale w system->informacje-> pokazuje mi ze 4.82 fw i nie ma żadnej kolejnej liczby wieć pobieralem i probowalem wgrac wszystko co 4.82+ jednak nic nie chciało sie zainstalować nwm oco chodzi na początku przygody wzielem jakis 1szy lepszy link nwm co to bylo i sie zainstalowalo jakis multiman czy cos nwm co to bylo bylem bardziej zielony niz teraz i weszlo normalnie od tamtej pory nic nie wchodzi ?

czekam na odpowiedzi
Zieolonawy
Newbie
 
Posty: 3
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 19.09.2018, 09:33
Firmware: 4.82
PSN ID: freaky3231

Sponsorzy

Re: CFW NA 4.82 CECH2504B

Postprzez Lotus377 » 19.09.2018, 11:27

Konsole CECH2504B z datacode 1B zdaje się,że nie nadają się do przeróbki.
Avatar użytkownika
Lotus377
Team
Team
 
Posty: 370
Lokalizacja: Z daleka
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy
Dołączył(a): 18.01.2016, 23:56
Firmware: Rebug 4.86
PSN ID: Dualram377

Re: CFW NA 4.82 CECH2504B

Postprzez Zieolonawy » 19.09.2018, 19:51

Lotus377 napisał(a):Konsole CECH2504B z datacode 1B zdaje się,że nie nadają się do przeróbki.

Wszyscy tak myślą do dziś sam byłem pewien że sie nie da jednak okazało sie że jest taka opcja
Pobawiłem sie z ps3xploit pierw wystarczyło wgrać tego pilota a następnie już każde cfw wchodzilo zainstalowałem Rebuga ale jednak mimo to że udało mi sie zainstalwać nic mi to nie dało nwm czy poprostu jestem taki zielony czy co problem polega na tym że rebuga instalwoałem by grać w gta 5 online na modach jednak nwm co źle robie próbowałem róznych rzeczy FERROX CFW 4.82 v1.01 COBRA 7.55 CEX aktualnie posiadam to i nwm totalnie co robić dalej coraz bardziej mi sie miesza w tej chwili już nwm co mam robić zainstalowałem to i co dalej skoro po wgraniu modów wciąż nie wejde online ! czy musze coś jeszcze wgrać czy oco chodzi mody nie instaluje jako pojedynczy plik który wczepiam przez multimana mam to jako cały update 1.27 a w tym update są mody cala aktualizacja waży o okolo 150+ mb więcej niż zwyczajy update nwm czy to jest rozwiązanie problemu że nie można odpalić z modami takimi czy oco chodzi

update wgrywam tak System->Narzedzia kopi zapasowych-> Przywracanie->Przyracam z pendrive 32 fat i an singlu mody dzialaja jednak nie mam wejscia na online co zrobic ?
Zieolonawy
Newbie
 
Posty: 3
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 19.09.2018, 09:33
Firmware: 4.82
PSN ID: freaky3231



  • Sponsorzy

Powrót do Jailbreak / PS3HEN

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

© 2010-2024