CFW 3.55 na jednej konsoli, OFW na drugiej - PYTANIE

Wszelkie pytania i problemy z instalacją i użytkowaniem CFW 3.XX
  • Sponsorzy

CFW 3.55 na jednej konsoli, OFW na drugiej - PYTANIE

Postprzez Haro » 19.08.2012, 16:05

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Mam do Was pytanie. Użytkownikiem konsoli jestem od dawna, na PS3 zdecydowałem się głównie z uwagi na możliwości korzystania z sieci (pomijając rzecz jasna same gry). Teraz, kiedy pojawiło się tyle świetnych pozycji, a które chciałbym przetestować, zastanawiam się nad przeróbką. Niestety nie chcę rezygnować z gry online czy dogodności podłączenia do Netu. Stąd moje pytanie:

Czy posiadając jedną konsolę z CFW 3.55, drugą z aktualnym OFW, i jedno konto PSN przypisane do obu, to w przypadku gry na przerobionej i zdobywaniu trofeów, a następnie aktualizacji listy trofeów na drugiej konsoli z oryginalnym firmwear'em, nie zostanę zbanowany? Być może trochę zagmatwałem, więc łopatologicznie. Jedno konto PSN na dwóch konsolach. Gram w piraty na przerobionej i zdobywam trofea. Po skończeniu odpalam sobie drugą w celu aktualizacji listy trofeów - czy grozi to banem i czy jest w ogóle możliwe?

Pozdrawiam!
Haro
Haro
Newbie
 
Posty: 2
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 19.08.2012, 15:56

Sponsorzy

Re: CFW 3.55 na jednej konsoli, OFW na drugiej - PYTANIE

Postprzez webster » 19.08.2012, 18:05

Niestety na przerobionej konsoli nie połączysz się z psn więc nie dostaniesz bana ani nie zsynchronizujesz trofeów. Możesz jedynie zaktualizować soft na przerobionej konsoli i dopiero wtedy zsynchronizować trofea. Warto śledzić forum bo może wyjdzie znów możliwość gry online na przerobionej konsoli ale nikt nie wie czy będzie taka jeszcze możliwość.
Pomogłem? Podziękuj przyciskiem Obrazek
Profil forum na facebook'u
Nie ma innego sposobu na downgrade z softów oficjalnych powyżej 3.55 jak użycie programatora(E3 Flasher, Progskeet).
Konsola z data code 1B lub wyższym = nieprzerabialna
Avatar użytkownika
webster
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 615
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 65 razy
Dołączył(a): 14.07.2011, 16:13
Firmware: CFW Rogero 4.30v2.05

Re: CFW 3.55 na jednej konsoli, OFW na drugiej - PYTANIE

Postprzez Haro » 20.08.2012, 13:07

Faktycznie mogłem się domyślić. Żeby trofea trafiły na konto trzeba je zsynchronizować na konsoli, na której zostały one zdobyte. Wielka szkoda. Z tego co widzę to póki co jest wielka cisza dotycząca działania przerobionej konsoli z Netem...

-- 20.08.2012, 13:08 --

Faktycznie mogłem się domyślić. Żeby trofea trafiły na konto trzeba je zsynchronizować na konsoli, na której zostały one zdobyte. Wielka szkoda. Z tego co widzę to póki co jest wielka cisza dotycząca działania przerobionej konsoli z Netem...
Haro
Newbie
 
Posty: 2
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 19.08.2012, 15:56



  • Sponsorzy

Powrót do CFW 3.55

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

© 2010-2024