CECH 2004B 4.82

Dyskusja ogólna na wszystkie tematy dotyczące Jailbreak'u oraz PS3HEN
Regulamin działu
Dział ten służy wyłącznie do wymiany luźnych informacji na temat szeroko pojętej tematyki Jailbreak'u. W dziale ZABRONIONE jest tworzenie nowych tematów dotyczących próśb o pomoc, które powinny być stworzone w sekcji PS3 HELP DESK!
  • Sponsorzy

CECH 2004B 4.82

Postprzez miazgus46 » 23.12.2018, 19:35

Witam! Od dłuższego czasu zastanawiam się nad przerobieniem mojej ps3. Ogólnie kupuje używane gry i to mi pasuje ale lubię też pyknac w gierki z PS2 albo REMASTERY które troszkę kosztują(Shadow of the colossus, zone of the enders itp...) lub też trudno dostępne tytuły które jako ROMY w necie dostanę . Druga sprawa denerwuje mnie to że ps3 jest dosyć głośna w porównaniu do ps1 czy ps2 i chciałbym grać w gry z dysku( przynajmniej te które obciążają napęd). Moja konsola nie jest podłączona do internetu i mam kilka pytań. Czy jeśli przerobie konsole to gry będą się aktualizować( o ile w ogóle się aktualizuja)? Niektóre jak RDR nie chodzą zbyt płynnie. Czy jeśli podlacze konsole do neta to zaktualizuje sama oprogramowanie?
miazgus46
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 23.12.2018, 19:17
Firmware: 4.82
PSN ID: brak

Sponsorzy

Re: CECH 2004B 4.82

Postprzez DawidB » 25.12.2018, 00:30

miazgus46 napisał(a):Witam! Od dłuższego czasu zastanawiam się nad przerobieniem mojej ps3. Ogólnie kupuje używane gry i to mi pasuje ale lubię też pyknac w gierki z PS2 albo REMASTERY które troszkę kosztują(Shadow of the colossus, zone of the enders itp...) lub też trudno dostępne tytuły które jako ROMY w necie dostanę . Druga sprawa denerwuje mnie to że ps3 jest dosyć głośna w porównaniu do ps1 czy ps2 i chciałbym grać w gry z dysku( przynajmniej te które obciążają napęd). Moja konsola nie jest podłączona do internetu i mam kilka pytań. Czy jeśli przerobie konsole to gry będą się aktualizować( o ile w ogóle się aktualizuja)? Niektóre jak RDR nie chodzą zbyt płynnie. Czy jeśli podlacze konsole do neta to zaktualizuje sama oprogramowanie?


Nie wiem czy sam zdołasz przerobić. Oddaj najlepiej do serwisu, który się tym zajmuje.
Konsola zawsze będzie (niestety) głośno chodziła. A szczególnie na CFW.
Konsola jak i gry nie zaktualizują się same jak będziesz miał w ustawieniach odznaczone automatyczne aktualizacje.
Kolejna sprawa - pamiętaj, że mając CFW narażasz się na bana
Podłączając konsole do neta będziesz musiał przed tym wyłączyć syscalls - czyli „ukryć się”
Sa­ma wie­dza nie wys­tar­czy, trze­ba jeszcze umieć ją stosować.
Johann Wolfgang Goethe
Jeśli pomogłem kliknij w "łapkę" podziękuj (prawy górny róg)
Avatar użytkownika
DawidB
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 1560
Lokalizacja: na końcu
Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 268 razy
Dołączył(a): 25.08.2015, 12:06
Firmware: REBUG 4.76.1 D-REX

Re: CECH 2004B 4.82

Postprzez zajec » 22.03.2019, 23:14

PS3 SLIM 500GB 2504B CODE 1A CFW 4.91 Evilnat Cobra (8.4)https://digitalbooster.pl/
Avatar użytkownika
zajec
Gold Member
Gold Member
 
Posty: 59
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Dołączył(a): 28.02.2013, 00:55



  • Sponsorzy

Powrót do Jailbreak / PS3HEN

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

© 2010-2024