Awaria PS3 - wyłącza się po sekundzie.

Wszelkie pytania i problemy z konsolą, homebrew, jailbreak
Regulamin działu
UWAGA! Problemy z grami zamieszczamy w dziale Backup!
Nieprzestrzeganie regulaminu grozi utratą możliwości pisania na forum.
  • Sponsorzy

Awaria PS3 - wyłącza się po sekundzie.

Postprzez retro78 » 09.01.2020, 21:48

Witam wszystkich.

W skrócie... Mam PS3 CECH 2503A z CFW. Działała dopóki jej nie rozebrałem. Nałożyłem nową pastę termoprzewodzącą. Dałem też wentylator z drugiej PS3. Przy składaniu uszkodziłem taśmę od płytki POWER/EJECT.

Konsola więc nie do uruchomienia. Zakupiłem nową taśmę. Po podłączeniu nowej taśmy i podłączeniu zasilania na płytce POWER zapaliła się na czerwono dioda POWER, znaczy konsola już miała by działać. Po naciśnięciu POWER zapala się zielona dioda i startuje wentylator. Po sekundzie dioda gaśnie, podświetlenie przycisku power świeci jeszcze tylko 2 sekundy i w tym czasie gaśnie wentylator. Sygnał z HDMI na tą sekundę wychodzi, bo na TV pokazuje się czarny ekran. Podłączałem zasilacz z drugiej konsoli i jest bez zmian. Taśma dobrze podpięta, bo diody się zapalają. Po naciśnieciu EJECT słychac trzykrotne pipnięcie, ale napędu nie podłączałem, ale bez napędu powinna i tak wystartować. Co mogę zrobić i co się stało. Czy może to być efekt jakiegoś zwarcia? Nie ma różnicy, czy startuję z HDD, czy bez.
retro78
Newbie
 
Posty: 1
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 09.01.2020, 21:40

Sponsorzy

Re: Awaria PS3 - wyłącza się po sekundzie.

Postprzez zabs » 13.01.2020, 13:57

Drugi wentylator może robić zwarcie odłącz go i sprawdz czy działa.
zabs
Newbie
 
Posty: 4
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Dołączył(a): 11.11.2018, 13:24
Firmware: 4.83



  • Sponsorzy

Powrót do Pierwsza Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

© 2010-2024