All TAP-Windows adapters on this system are currently in use

O wszystkim i o niczym
  • Sponsorzy

All TAP-Windows adapters on this system are currently in use

Postprzez siurdol87 » 13.11.2018, 14:05

Witam wszystkich forumowiczów.
Problem wygląda następująco:
Kupiłem NordVPN na rok.
Po zainstalowaniu wtyczki do przeglądarki wszystko działa jak należy, łączy ze wszystkimi serwerami dostępnymi na platformie.
Ale już po zainstalowaniu programu, który można pobrać ze strony pojawia się problem.
Przy próbie łączenia program wyrzuca komunikat :

All TAP-Windows adapters on this system are currently in use

W menagerze urządzeń mam sterownik Tap Windows Adapter V9 podpisany cyfrowo wszystko w zgodności z systemem.
Po zainstalowaniu aplikacji od NordVpn pojawia się ich sterownik, który nie ma podpisu cyfrowego i w opisie jest taka informacja:

System Windows nie może zweryfikować podpisu cyfrowego sterowników wymaganych dla tego urządzenia. Niedawna zmiana sprzętu lub oprogramowania mogła doprowadzić do instalacji pliku, który jest niepoprawnie podpisany lub uszkodzony albo może być złośliwym oprogramowaniem z nieznanego źródła. (Kod 52)

Podczas instalacji NordVPN chcę dorzucać aktualizacje do Windows 7 z pakietem bezpieczeństwa.
Ładuje aktualizację i dalej problem z połączeniem.
Próbowałem uruchamiać aplikację na jednym sterowniku , drugi wyłączony, aktualizować sterowniki, dodawać nowe połączenie TAP i nic nie daję .

Mój system to Windows 7 z SP1. Aktualizację mam wyłączoną, ale nie wiem czy aż tak duży wpływ na połączenie miała by data systemu.
Fotka z Menagera urządzeń.
https://zapodaj.net/a3df8e4d341de.png.html

Jedyna opcja jaka mi została to instalka Win 7 z najnowszymi aktualizacjami i próba zainstalowania NORDVPN na świeżym systemie .
Jeżeli macie jakieś rozwiązanie chętnie spróbuje każdej opcji bo mi się niestety skończyły.
Dziękuję.
siurdol87
Member
Member
 
Posty: 13
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Dołączył(a): 23.10.2013, 17:38

Sponsorzy

Re: All TAP-Windows adapters on this system are currently in

Postprzez gacek585 » 03.12.2018, 19:25

Pewnie już sobie poradziłeś ale tak dla potomnych to:
podczas startu systemu F8 i "Wyłącz wymuszanie podpisów sterowników" lub
Uruchom CDM (wiersz polecen) jako admin i wpisz
bcdedit.exe -set loadoptions DISABLE_INTEGRITY_CHECKS
Restart
Po restarcie bedziesz mial wylaczone sprawdzanie popisów cyfrowych.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
gacek585
Diamond Member
Diamond Member
 
Posty: 396
Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 51 razy
Dołączył(a): 02.06.2014, 15:38
Firmware: PS4 - 5.03
PSN ID: gacek585



  • Sponsorzy

Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

© 2010-2024
cron